8 романтичних фільмів, які додивляються до кінця навіть чоловіки

Любите романтичні фільми? Тоді вам сподобається ця добірка.

Ці фільми можна сміливо називати кіношедеврами, адже режисерам вдалося передати весь спектр емоцій людського життя.

Поговори з нею.

Для того, щоб відшукати гідного героя для своєї статті, журналіст Марк Сулуаго потрапляє на зустріч з відомою жінкою-тореро Лідією Гансалес, між якими в результаті зав’язуються пристрасні любовні відносини.

Але трапляється нещасний випадок на кориді, в якій лютий бик вдаряє Лідію і відправляє її в кому. Марко постійно знаходиться в лікарні і починає дружити з медичним працівником Бенніо, який також доглядає за дівчиною, яка впала в кому, і безнадійно її кохає. Марко радить йому поговорити зі своєю коханою.

Біле весілля.

Юна школярка зі зламаною психікою, Матильда, стараннями розумного, чуйного викладача філософії Франсуа повинна краще адаптуватися до цивілізованого суспільства. Літній бездітний вчитель вкладає душу в дівчину, він відмічає її здібності і розуміє, що у них схоже бачення світу.

Він думав, що в руках у нього піддатливий матеріал, а виявилося, він ходив по лезу бритви. Взаємна пристрасть, яка між ними спалахнула була руйнівною. Учитель вирішив відступити, але Матильда стала у нього на шляху.

Якщо тільки.

Саманта – дівчина творча, дуже красива і емоційна, а її коханий Йен практично увесь час приділяє роботі. Але одного разу, трагічний випадок назавжди розділив молодих людей. Саманта потрапила в страшну автокатастрофу, яка забрала її життя. Але доля дала йому другий шанс.

Ведмежий поцілунок.

Маленьке ведмежа, яке народилося в сибірській тайзі, мисливці здали в петербурзький зоопарк. Міжнародній цирковій групі, яка виступала в місті, знадобилися дикі звірі, і повітряна гімнастка Кармен разом з чоловіком і донькою Лолою приходять до зоопарку. Лола побачила в клітці самотнього ведмедика і закохалася в нього.

Кармен незабаром, втомившись від тягот кочового життя, втекла з групи. Лола залишилася з бродячими циркачами, а разом з нею – і ведмежа, яке отримало ім’я – Міша.

Корови.

Фільм складається з чотирьох окремих новел, цілком самостійних, але одночасно пов’язаних один з одним спільністю сюжету і персонажів.

Події новели «Боягузливий дроворуб» починаються в окопах Другої Карлістськой війни в 1875 році, події трьох інших – «Сокири», «Темне дупло» і «Війна в лісі» розгортаються відповідно в 1905, в 1915 і в 1936 роках в іспанській провінції Гіпускоа , де обидві родини, Ірігібель і Менділусе, живуть по сусідству.

Сліпе кохання.

Це дивовижна історія про сліпу від народження дівчину на ім’я Зуні. Відправившись на екскурсію по місту, вона знайомиться з гідом Реханом, який з перших хвилин їх зустрічі намагається привернути до себе увагу. Завдяки своїй привабливості, він без зусиль закохує в себе дівчину, хоча сам не вірить в існування кохання.

Ніжність.

Одного разу в кафе Наталі знайомиться з хлопцем – Франсуа, за якого згодом виходить заміж. Але все валиться в один момент, коли Франсуа гине. Наталі дуже важко переживає втрату і захищається від зовнішнього світу.

Якось раз, під час робочого дня, до Наталі для обговорення робочих питань заходить її колега Маркус, якого вона несподівано цілує, без будь-якої причини. З цього моменту хлопець не може перестати думати про Наталі, і вирішує зробити її своєю дівчиною будь-якою ціною.

Теорія хаосу.

Сюжет серіалу розповідає про хлопця на ім’я Френк. Він упевнений в собі, любить свою роботу і прагне побудувати вражаючу кар’єру. Зовсім випадково Френк дізнається про те, що він не може бути батьком.

Ця інформація дуже насторожує хлопця, адже у нього вже є дочка. З’ясувавши, що він не справжній батько своїй доні, герой в люті починає шукати справжнього батька.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector