8 секретів, як не дозволити чоловікам розбивати вам серце

Закохані жінки здатні на божевільні вчинки, а головне, що вони часто жертвують власними інтересами та бажаннями заради партнера. А коли той обертається та іде зі стосунків, жінка залишається не лише з розбитим серцем, а й зі спустошеним життям.

1. Не будуйте великих очікувань надто рано.

Дуже часто жінки ще на початку стосунків починають будувати повітряні замки, яким, звичайно, не завжди передбачено здійснюватися. Через рожеві окуляри жінки не оцінюють реальність, не помічають недоліки свого партнера, а потім просто розчаровуються.

2. Завжди довіряйте своїй інтуїції.

Інтуїція притаманна кожному, правда, не усі дослухаються до свого внутрішнього голосу. Якщо вам здається, що ваш чоловік самозакоханий, жадібний або ж деспотичний – це вам не здається. Не ігноруйте такі сигнали.

3. Не витрачайте час даремно.

Якщо чоловік дозволяє собі випадати з вашого життя, пропадати,  а потім з’являтися, коли йому заманеться – це не ваш чоловік. Зрозумійте, він не відчуває до вас серйозних почуттів. Потрібно чітко дати знати чоловікові, що ви не хочете бути просто коханкою. Тепер лише конкретика.

4. Не чекайте на того, хто не відповідає вам взаємністю.

Пошепки

Якщо ви відкрили серце своєму чоловікові, призналися йому у коханні, а він у відповідь мовчить – забудьте його.Це означає, що він не відчуває до вас того ж, а навіщо витрачати свій час на нерозділене кохання?

5. Не розчиняйтеся в нових відносинах.

Завжди встановлюйте межі, поки не будете впевнені, що стосунки до чогось ведуть.

6. Не намагайтеся виправити партнера.

Жінки часто поринають у стосунки, коли потрібно виправити партнера, врятувати його від поганої звички або ж перевиховати. Але потрібно зарубати собі на носі: ніхто ніколи не зможе змінити людину, якщо вона сама цього не захоче. Не включайте материнські інстинкти в партнерських стосунках. 

7. Любіть та приймайте себе, такою, яка ви є.

Полюбіть себе з усіма своїми перевагами та недоліками. Лише після цього вами будуть захоплюватися достойні чоловіки. 

8. Щастя всередині вас.

Не шукайте щастя в чоловіках, в нових стосунках, в роботі чи інших речах. Щастя має жити у вас всередині, адже здорові стосунки складаються з двох емоційно зрілих людей. 

Ви згідні з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector