8 симптомів пошкодження нирок

За словами Національного фонду нирок, оскільки у дорослих симптоми не проявляються до пізніх стадій, захворювання нирок зазвичай залишається непоміченим. Саме на цих стадіях нирки відмовляють або в сечі опиняються великі кількості білка. Це головна причина того, чому тільки 10% дорослих з хронічним захворюванням нирок знають, що вони страждають від цього. Нижче наведені симптоми, які ви можете вважати потенційно небезпечними для ваших нирок.

Суха і свербляча шкіра

Національний фонд нирок пояснює, що суха і свербляча шкіра може бути ознакою мінеральних і кісткових захворювань, які можуть супроводжувати захворювання нирок. Це пов’язано з тим, що нирки більше не здатні підтримувати належний баланс поживних речовин і мінералів в крові.

Пінна сеча

Сеча, яка містить надмірну кількість бульбашок, є показником вмісту білка в сечі. Один із способів помітити цей симптом, подивитися чи нагадує вона зовнішній вигляд піни, яку ви бачите при збиванні яєць. Білок, що міститься в сечі, альбумін, це той же білок, який міститься в яйцях.

М’язові спазми

Спазми м’язів можуть виникнути в результаті порушення функції нирок. Приклад, наданий Національним фондом нирок, свідчить, що низький рівень кальцію і погано контрольований фосфор можуть сприяти м’язовим спазмам.

Металевий смак у їжі

Веб-сайт LifeOptions, керований Інститутом медичної освіти, пояснює дивовижний симптом ушкодження нирок. Уремія, накопичення відходів в крові, може змінити «нормальний» смак їжі і викликати неприємний запах з рота. Це може послабити ваше бажання вживати м’ясо або в кінцевому підсумку викликати зниження ваги через відсутність загального споживання їжі.

Камені в нирках

Американський фонд нирок стверджує, що камені в нирках є одним з найбільш поширених симптомів ниркової недостатності. Вони викликані накопиченням мінералів, які збираються разом в ваших нирках. Великі камені можуть заподіювати біль при русі по сечовивідних шляхах. Якщо у вас маленький камінь в нирках, ви можете не відчувати болю, коли він легко проходить через сечовивідні шляхи.

Ниркові інфекції

Зазвичай викликаються бактеріями, які поширюються на ваші нирки з сечовивідних шляхів, інфекції можуть викликати лихоманку, блювоту або біль в паху. Негайне лікування цих інфекцій може запобігти постійне пошкодження нирок.

Високий кров’яний тиск

Клініка Клівленда визнає високий кров’яний тиск як ще одною популярною ознакою ниркової недостатності. Гіпертонія відноситься до вашої крові, що проходить через кровоносні судини з підвищеною силою. Згодом необроблені рівні високого кров’яного тиску можуть пошкодити тканини нирок.

Цукровий діабет

Діабет, який не лікується або не піддається лікуванню, призводить до неконтрольованого рівня цукру в крові. Це може пошкодити внутрішні органи, а особливо нирки.

I
Загрузка ...