8 точних ознак, що ця людина твоя доля

Як зрозуміти, що це твоя людина?

Життєвий досвід допомагає зрозуміти, що зараз перед тобою дійсно твоя людина. З віком ми знімаємо рожеві окуляри і навіть красиві слова не заважають бачити реальність. Ми сьогодні поговоримо про те, як легше зробити правильний ще під час перших побачень, щоб не витрачати час не на ту людину.

Доля чи власне рішення

В психології вважають, що поруч з правильною людиною потрібно спробувати помовчати й зрозуміти свої відчуття. Вам має бути комфортно разом і без слів, тоді вам точно буде добре разом і за інших обставин.

Як зрозуміти – це твоя доля чи ні?

1. Хвилювання перед першими зустрічами, тремтіння по тілу, мурашки від дотиків.

2. Спільні погляди на майбутнє, в людей має бути те, що їх об’єднує.

3. Міцний союз можна побудувати лише на довірі. 

4. Поруч з правильною людиною буде комфортно і поговорити, і помовчати. 

5. Гумор в стосунках також свідчить про те, що вам добре разом. 

6. Допускається невелика розбіжність в інтересах, що посилює цікавість один до одного. 

7. Ви думаєте в першу чергу один про одного й прагнете зробити другу половинку щасливою. 

8. Поруч зі своїм чоловіком тобі не страшно бути без макіяжу чи не на підборах. Він любить тебе такою, яка ти є, і прийме всі твої недоліки. 

Психологи додатково визначили 5 критеріїв, завдяки яким можна зрозуміти – це твоя доля, чи ні. На що ж потрібно звернути увагу?

1. Ви насолоджуєтеся компанією один одного, вам добре разом. І в горі, і в радості ви підтримуєте та залишаєтеся поруч. 

2. З правильною людиною ви хочете йти вперед й досягати нових цілей. Тому в стосунках двоє розвиваються та йдуть до нових вершин. 

3. Ви підтримуєте один одного в скрутну хвилину, намагаєтеся допомогти не лише словом, а й ділом. 

4. Ви оберігаєте спогади та моменти які Вас об’єднують. Перший поцілунок, річниця відносин, дата весілля – це пам’ятні і надихаючі моменти у Вашому житті.

5. В таких стосунках немає місця істерикам, насильству, приниженням. 

Чоловік для тебе – як це?

Як зрозуміти, що для чоловіка Ви є другою половинкою? Він не боїться торкатися тебе, тому він часто намагається взяти тебе за руку, обійняти тебе й пригорнути до себе. Він обожнює дивитися в твої очі, а ще просто спостерігає за тобою мовчки.  Йому не соромно признатися у своїх почуттях, тому він відкрито говорить тобі, що кохає або, що скучив за тобою. Він не лише діями, а й словами підкреслює, наскільки ти для нього важлива. 

Якщо ви засинаєте та прокидаєтеся окремо, він обов’язково бажає тобі доброго ранку і на добраніч. Він завжди попередить, якщо спізниться на зустріч і йому не важко повідомити з ким він і де проводить час. 

Для нього ви — цілий Всесвіт, тому він буде говорити компліменти, цікавитися життям другої половинки, всіма вчинками підтверджувати свою прихильність. Такий чоловік ніколи не буде маніпулювати стосунками чи хитрощами досягати бажаного.

Він боятиметься втратити свою кохану, тому буде іти на компроміси, тактично поводити себе під час суперечок.

Чи вдалося Вам знайти «свою» людину?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: