8 відомих людей, які змінили стать, а ми й не знали

Проблема в тому, що іноді помиляється навіть сама природа.

Як наслідок, на світ появляється живі істоти з різними мутаціями, або ж люди, які взагалі не задоволені своєю статтю. Це трагедія, коли людина є заручником свого тіла, і їхня бажана реальність зовсім не така, яка є насправді. 

Тоді ця людина дійсно нещасна, адже її постійно переслідує дисгармонія. Правда, в сучасному світі це можна виправити. Технології та медицина дозволяють собі змінити себе так, щоб відчувати комфорт.  Про це ми сьогодні вам розповімо. 

Ігор Булгачов — Уляна Романова

Ігор Булгачов — відомий у Росії через те, що часто організовував світські заходи. Він змінив стать і став Уляною Романовою. Тепер ця дівчина продовжує працювати в піар-бізнесі та бере участь в пікантних фотосесіях. 

Брати Вачовські — сестри Вачовські

А це дует двох режисерів, адже Ларрі та Енді зняли культовий фільм «Матриця». Правда, Ларрі відверто зізнався, що з дитинства відчував себе дівчиною і для нього його тіло стало просто в’язницею. Родичі прийняли його таким, як він є і підтримали рішення змінити стать. 

А згодом і брат Енді також оголосив про те, що змінив стать. Ось так брати перетворилися на сестер. 

Брюс Дженнер — Кейтлін Дженнер

Брюс Дженнер — це дуже популярний легкоатлет та володар олімпійської медалі. Він приголомшив свою сім’ю, коли сказав про бажання змінити стать. Зараз це одна з найвідоміших трансгендерних жінок у шоу-бізнесі.  

Честіті Боно — Чез Боно

Дочка популярної співачки і актриси Шер теж змінила стать. Все дитинство з неї знущалися та кривдили, через її зайві кілограми. Правда, співачка займалася власною кар’єрою і їй було не до цього. В дорослому віці Честіті вирішила стати хлопцем, а сама Шер дізналася згодом, що у неї замість дочки син Чез. 

Роберт Аркетт — Алексіс Аркетт

Роберт — це симпатичний актор з династії Аркетт, який також змінив свою стать і став красунею Алексіс. Жінка вже навіть знялася в кінострічках, таких як як «Співак на весіллі» або «Красуні».

Родерік Кокс — Лаверна Кокс

Хлопець на ім’я Родерік злив всіх навколо, коли приходив до школи в спідниці і з макіяжем. Він з дитинства відчував у собі жіноче начало. Зараз він — популярна актриса Лаверна, яка також захищає транссексуалів.

Джордж Джеймсон — Ейпріл Ешлі

А це історія дуже відважної людини. Народжений чоловік ще у 1935 році у Великобританії, теж з дитинства розумів, що він насправді дівчинка. Він проходив лікування в різних психіатричних клініках та терпів знущання однолітків.

Але згодом йому запропонували зробити операцію зі зміни статті, яка могла закінчитися смертю. Ризик становив один до одного. Відбулася операція, звичайно, нелегально в Марокко, а додому в Британію повернулася.  

Ця жінка займалася акторством, а потім одружилася з лордом.

Що ви думаєте щодо трансгендерів?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: