8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно

Наш світ має велику кількість занедбаних місць. Деякі з них дарують захоплення, а інші — страх. Сьогодні ми хочемо вам продемонструвати ці місця. 

8. Мічиганський центральний вокзал, Детройт

В 1913 році — це була найвища станція у світі. На жаль, вокзал припинив роботу в 1988 році й сьогодні він знаходиться під охороною.

7. Прип’ять, Україна

Зона відчуження в Київській області. Вже 34 роки ця територія є не заселеною людьми, а Прип’ять став справжнім містом-привидом. 

6. Океанський лайнер SS America

«Вест Пойнт» — це військовий лайнер, який у повоєнні роки став пасажирським, а в 1980 з нього хотіли зробити в’язницю. На жаль, в 1994 році корабель потрапив в шторм, після якого він сів на мілину.  

5. Острів відкриттів, Флорида, США

Цей острів був відкритий в 1974 році, і на ньому люди довгий період часу могли спостерігати унікальних тварин та рослин. На жаль, в 1999 році острів закрили для відвідувачів.

4. Готель «Дель-Сальто», Богота, Колумбія

«Дель-Сальто» був закритий на початку 90-х через тривалу реконструкцію, яка знизила інтерес туристів. В цьому місці було скоєно декілька самогубств, через що місце залишається популярним.

3. Військовий шпиталь Беліц, Бранденбург, Німеччина

Цей занедбаний шпиталь послужив як німецькій, так і радянській армії. Найвідоміший пацієнт цього місця – Адольф Гітлер. Люди часто спостерігають тут різні паранормальні явища.

2. Замок Міранда, Сель, Бельгія

Замок, який був покинутий людиною, що в 1991 році. Тут також знімали серіал «Ганнібал».

1. Електростанція Шарлеруа, Бельгія

«Грінпіс» часто критикував цю станцію, через що у 2007 році вона була закрита. 

Вам сподобалися фото?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: