– 80 кілограмів жінка важити не може! – Чоловік щодня мене ображав, а тоді покинув заради іншої

Не розумію, чому чоловікам так подобаються худорляві жінки. Ніколи в цьому не бачила краси. Навіть в українській культурі завжди еталоном були пишні дівчата.

Та мій колишній з цим не був згоден. Коли ми познайомились я важила всього 48 кілограмів. І, скажу чесно – мріяла набрати вагу, адже була вже занадто пласкою. Згодом в мене були проблеми зі здоров’ям. Виявилось, що з такою вагою не так просто завагітніти.

Лишень коли я набрала десять кілограмів – наша мрія здійснилася. Ми чекали на дитину. Як згодом виявилося – відразу на двох. Вагітність не була простою, кілька разів я лежала в лікарні. Суттєво набрала вагу. Але лікарі запевняли, що це не страшно, згодом все піде. Та чоловіка це питання бентежило:

 – А ти точно схуднеш? 80 кілограмів жінка не може важити!

 – Але ж я вагітна?

 – То й що? Подивись в інтернеті, чимало вагітних залишаються стрункими й охайними. Може варто все ж менше їсти.

Мені було прикро це чути. Я носила двох синів. Звичайно, мала гарний апетит. Мені здавалось, що якщо чоловік кохає дружину, то зрозуміє її й підтримає. 

Коли я народила – схудла всього на вісім кілограмів. То зовсім скоро знову їх набрала, адже годувала дітей. Чоловік цього не розумів:

 – Не годуй грудьми, якщо ти від цього так поправляєшся. Нехай їдять суміші.

 – Але ж мамине молоко корисніше. Це імунітет.

Ось так, коли нашим хлопчикам було всього по два роки я дізналася, що мій чоловік зраджує. З худорлявою співробітницею. Коли ж звинуватила його – він спокійно сказав:

 – Ти себе бачила. А чого ти чекала?

Пошепки

Звичайно, я з ним розлучилась. А тоді вирішила, що буду насолоджуватись життям і радіти дітям. Малюки зростали й це було чудово. Коли ж вони почали бігати, якось поступово вага сама почала танути. Скажу вам, що двійко хлопчаків – це ще той спорт!

Всього за рік я схудла до 50 кілограмів. Тоді вирішила записатись на тайський бокс. Та не заради фігури, а для того, щоб позбавитись стресу.

Мене все влаштовувало, вже познайомилась із гарним чоловіком, почала з ним зустрічатися. Дивувало лише те, що колишній зовсім не з’являється. Невже він такий поганий, що навіть дітей бачити не хоче?

А одного разу я поверталась з тренування додому. Біля під’їзду побачила якогось чоловіка. Тоді й впізнала свого колишнього. Він хитався, вочевидь, випив. Тоді сказав:

 – Ой, яка красуня! От була б моя дружина така – ніколи б не покинув.

 – Вона б тебе покинула, – я щиро засміялась.

 – А що я такого смішного сказав?

 – Та нічого. Ти не заслуговуєш на нормальну дружину.

 – Ой, а я тебе не впізнав. Ану йди о мене! Красуня ж! Не могла так раніше?

Він почав до мене лізти. Я відбивалась, а коли зрозуміла, що інакше не вийде – добряче йому вмазала. В сльозах колишній почав просити пробачити, казав, що хоче до хлопців. Та я йому більше не вірю. Зрадив раз – зрадить і другий. Причина завжди знайдеться! 

А ви б пробачили такому чоловікові?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector