Геніальний хлопчик з Нідерландів закінчив університет в 9 років

Генії посеред нас.

Юному жителеві Нідерландів Лорану Сімонсу всього дев’ять років. Але його вже називають “другим Хокінгом” і “юним Ейнштейном”. Вся річ у тому, що рівень IQ хлопчика – 145.

У юного вундеркінда з Бельгії рівень розвитку, як у нобелівських лауреатів. Він розбирається в математиці, інженерії, медицині та навіть проводить кардіологічні дослідження.

Малюк за півтора року пройшов шкільний курс. Він отримав диплом про закінчення середньої школи одночасно зі своїми 17-річними однокласниками.

Після цього Лоран вступив до Технічного університету Ейндховена. Зараз геній  вчиться на факультеті електротехніки з березня поточного року, проте він впевнений, що отримає диплом про вищу освіту зовсім скоро.

Курс навчання в цьому університеті складає три роки, проте хлопчик розробив чітку особисту програму навчання та збирається закінчити його за десять місяців. У цьому випадку він стане наймолодшим володарем диплома про вищу освіту.

Викладачі дуже люблять цього юнака, адже заняття з ним – це одне задоволення. 

Як розповідає батько Лорана Олександр Сімонс, його син-вундеркінд у ранньому дитинстві не любив грати з іншими дітьми та не особливо цікавився іграшками. В майбутньому геній бачить себе кардіохірургом.

Він мріє рятувати та продовжувати людям життя. Ще в школі вундеркінд пройшов спеціальний курс медичного факультету Амстердамського Університету. 

Цікаво, що зараз наймолодшим володарем диплома про вищу освіту вважають американця Майкла Карні, який став випускником університету Алабами в 10 років.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector