9 кращих домашніх засобів для усунення бородавок і папілом

Бородавки та папіломи не дуже приємна річ, від якої не застрахований ніхто. Якби Ви знали, що їх позбутися можна завдяки інгредієнтам та предметам, які присутні на вашій кухні.

Дослухайтеся до наших порад і результат не заставить вас чекати. Усі ці засоби не поступаються один одному в ефективності.

1. Бананова шкірка: Візьміть бананову шкірку та втирайте її в бородавку щодня. Також є ще один спосіб: візьміть шкірку та прикріпіть безпосередньо на бородавку пластиром. Це дуже хороший засіб для зон з тонкою шкірою, адже там використання агресивних засобів є досить небезпечним.

2. Яблучний оцет: Це також хороший засіб. Намочіть ватний тампон в оцті та закріпіть його за допомогою пластиру на місці бородавки. Роботи це потрібно на ніч протягом тижня.

3. Бікарбонат натрію: Приготуйте густу суміш соди й води. Потім нанесіть цю пасту на уражене місце приблизно на 30 хвилин. Дайте висохнути на повітрі та струсіть. Виконувати такі дії потрібно до повного зникнення бородавки. 

4. Сік алое вера: Наносьте сік прямо на бородавки. Щоб отримати його зріжте декілька листків з вазона та помістіть в холодильник на два тижні. Після цього часу можете вичавлювати сік. 

5. Кетамін: Щодня натирайте уражену частину тіла касторовою олією. Для отримання результатів буде потрібно від декількох тижнів до місяця, але ви зможете безпечно позбутися від бородавок. 

6. Ізолента: Навіть лікарі рекомендують цю домашню терапію, щоб позбутися від бородавок. Помістіть шматок клейкої стрічки на бородавку і залиште його там, поки він не відпаде сам по собі.

7. Сира солодка картопля: Очистьте картоплину та втирайте її сік в бородавку. Робіть це пару раз в день.

8. Часник: Часник потрібно пропустити через прес та втирати в бородавки. Перший результат буде вже через декілька тижнів.

9. Вітамін С в таблетках: Зробити пасту з таблеток вітаміну С з невеликою кількістю води. Застосуйте пасту на бородавку і потім використовуйте клейку стрічку, щоб закріпити.

Ви використовували дані методи?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: