Забудьте про свої почуття. Справжнє кохання – це усвідомлений вибір

Усі люди прагнуть вірного та справжнього кохання.

Однак, не всім щастить знайти його. Не всі навіть розуміють до кінця сенс кохання. А що ви знаєте про любов?

Ще з підліткових років для нас кохання – це манна небесна, яка з’являється ні звідки та змушує серце битися частіше і голосніше. Людину при цьому огортає щастя й оточує справжня казка.

Люди кожного разу вважають, що саме ця любов – навіки, але коли пристрасть згасає, вирішують, що розлюбили один одного. Тоді наступає сум до тих пір, поки на шляху не появляється нова людина. Як здогадуєтеся – сценарій повторюється знову і знову.

І знаєте що? Все це справжня маячня.

Забудьте про свої почуття. Справжня любов – це перш за все усвідомлений вибір.

Насправді кожна любов базується не на емоціях, почуттях чи сумісності, а на свідомому виборі. Вогонь любові буде палати все життя, якщо ви будете впевнені у своєму виборі. Ви самі собі обрали кого любити, з ким ділитися найсокровеннішим, з ким засинати в одному ліжку та готувати сніданки. Вам байдуже хто і що говорить про цю людину, адже обрали і крапка. 

Кожен день, кожну хвилину, кожну секунду ви повинні робити цей вибір і працювати над відносинами.

Любов – це дія. Любов – це зобов’язання, вчинки, вибір.

У кожній парі настає момент, коли здається, що дороги назад не має, що це вже крах. Але саме тоді ми робимо власний вибір – врятувати стосунки чи ні. І таких прикладів безліч. 

Кохання зміцнюється щоденним вибором у безлічі ситуацій. І навіть коли ваш обранець не такий привабливий зовні – ви все одно можете зробити вибір. Залишитися з ним і любити все життя.

Комусь така правда може здатися не романтичною, ніби то кохання це щось, що не залежить від нас. Але ні.

Найпрекрасніша річ у світі – це знати, що тебе вибрала людина, яку вибрав ти. Серед мільйонів людей на Землі. Саме тебе. 

Емоції, пристрасть з часом гаснуть, можуть навіть зявлятися нові вподобання – це правда життя, з якою потрібно змиритися. Але справжня любов є мудрою та зрілою. Для неї всі ці перешкоди на шляху не є проблемами. Вона долає усі труднощі та негаразди завдяки свідомому вибору обох бути разом попри все.

У всіх пар, які прожили довго і щасливо, є одна спільна риса. Вони взяли кожен на себе безумовне зобов’язання завжди і за будь-яких умовах вибирати один одного. Незважаючи на недоліки, вчинки, «таргани» в голові – в кінці кінців.

Памятайте, що у вас не будуть літати метелики в животі все життя. Не завжди земля буде іти з-під ніг від його голосу. І це нормально.

Тільки уявіть собі життя, в якому ви завжди перебуваєте в неймовірному збудженні, яке триває в перші місяці спілкування. 

Людина б не здатна була робити щоденні справи, адже в перший час всі думки лише про другу половинку.

Згодом, це все проходить, пристрасті гаснуть і приходить час вирішувати, що буде далі. Обираєте ви один одного чи ні.

Навіщо ж сумувати за метеликами, які полетіли? Ви отримали набагато більше! Ви отримали радість і почуття безпеки поряд з тим, хто вибрав вас на все життя.

Немає нічого більш важливого у відносинах, ніж це приголомшливе почуття – почуття команди. Поруч з такою людиною не страшно рухатися вперед. Ви знаєте, що вас завжди підтримають, ви знаєте, що не одні у цьому великому світі. Що може бути краще, ніж відчуття спорідненості?

Звичайно, на першому етапі вами керує пристрасть. У вас виникають почуття до того, хто вам дійсно подобається, з ким є спільні інтереси. Ніхто не зможе вас змусити закохатися в першого кращого. І перш, ніж полюбите когось, ви повинні відчути потяг до нього. А він – до вас.

Ви вибираєте не ту людину, який найкрасивіший або розумний. Ви вибираєте того, кого збираєтеся любити все своє життя.

Для мене завжди було абсурдним твердження, що кохання – це почуття. Емоції та пристрасть з часом вщухають, а справжні любов – постійна, вона нікуди не дівається. 

Любити когось по-справжньому і бути коханим – що може бути прекрасніше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector