Образилися на дружину старшого сина і віддали спадок молодшому

У старшого сина була іпотека за двокімнатну квартиру та борги. А в молодшого – майже все, що надбали ми з чоловіком.

– Як так може бути?! Йому все: чотири квартири, заміський будинок!  – ледь не плаче сорокарічна Маріанна.

– Навіщо йому так багато? .. Чоловік розповідав жінці, що всю спадщину батьки переписали на його брата. 

– А для чого їм це?

– Не знаю!  У Володі ні сім’ї, ні дітей. Це не справедливо. А Кості, моєму чоловікові – ні-чо-го, абсолютно! – …

Пара одружена вже 12 років й мають двох діточок. 

Відносини у жінки з батьками чоловіка не склалися з самого початку. Свекруха з перших днів удавала ідеальну матусю, та лізла з порадами до Маріанни, як правильно жити. Постійні зауваження допікали молодій дівчині. 

– Друга мама мені не потрібна – у мене своя є! Я вирішила ставити її на місце з самого початку. Найважче було, коли народилася перша дитина. Ще б трохи й свекруха б переїхала до нас. 

Згодом вона нарешті все зрозуміла і лізти перестала. Так з часом і взагалі перестали спілкуватися, окрім привітань на День народження та Новий рік.

А коли внучки підросли, свекруха і сама вже не проявляла особливої ​​ініціативи в спілкуванні. Іноді, втім, пропонувала – привозь їх до нас на дачу! А коли я відмовлялася, щось не наполягала …

Свекри були багатими людьми, жили у своє задоволення, але старшому сину ніяк не допомагали. Подорожували, ходили по театрах і виставках, спілкувалися зі своїми друзями. Навіть на сімейні свята батьки часто відпочивали в Європі або в Австралії. Могло скластися враження, що так все всіх влаштовує. 

– Та Володька чоловік нікудишній та не розумний! – ледь не плаче Маріанна.

– Нічого не має за душею, а ви йому ось так все! У вас двоє внучок підростає, а ви їх залишили без нічого.

– А що ти хотіла? – заявив свекор.

– Дітей нам не давала, спілкування з сином звела нанівець – тепер ми чужі люди, і все з твоєї ласки. Ми були вам не потрібні, ви згадували щось про нас тільки в дні свого народження …

Ви не брали участь в нашому житті й не знаєте, чим ми живемо. Матері, наприклад, нещодавно операцію зробили. Ви провідали її в лікарні? Ні ! А Володька,  то й що нікудишній, кожен день чергував.  Добре, що все це позаду!

Як вам ситуація? Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector