Пізній шлюб. Чи потрібен він жінці

Я сидів у кафе під час обідньої перерви.

Обідав та переглядав сторінки в соціальних мережах. Тут я помітив свою давню знайому. Хоча спершу мені було дуже важко зрозуміти чи це дійсно вона:  доглянута та щаслива колега перетворилася на змучену на вигляд жінку.

Так і розговорилися. Їй вже близько 55 років, проте це не завадило їй кілька місяців назад вдруге одружитися. Чоловік її одноліток з такими ж інтересами. Перед одруженням жінка мріяла про щасливе сімейне життя, спільні подорожі та затишні вечори разом. Але задуманому не судилося здійснитися.

Хоча спершу все здавалося ідеальним. У чоловіка було власне житло, куди вона переїхала. Почався побут, турботи та звичайні життєві проблеми. Як виявилося чоловік  не дуже любив підтримувати чистоту, та не помагав жінці. Колега була в справжній пастці. Після довгого життя на самоті, вона була змушена прибирати за іншим чоловіком, який сам нічого не збирався робити.

На цьому випробування нашої дами не закінчилися. Наступним завданням перед жінкою стала роль бабусі не рідному онуку. Батьки першокласника працювали цілими днями на роботі, тому залишали малого в дідуся. Так, усі турботи за дитиною лягли на плечі жінки. 

Своїх же дітей у неї не було, тому можна лише уявити, що пережила жінка за цей період.  Життя закрутилася так, що вона стала повністю присвячувати себе прогулянкам, урокам, гурткам, а в перерві потрібно ще і за чоловіком позалицятися.

На себе жінка просто не мала часу і дійсно перетворилася на бабусю. Вже точно не таку старість вона собі уявляла, в той момент, коли всім колективом ми проводжали її на пенсію. Жінка хотіла спокою та тишини, тому думки про розлучення її досі не покидають. 

Виникає логічне запитання: а навіщо їй це все було потрібно?

Тепер я не дивуюся, що так багато самотніх жінок віком від 50 років. На створення сім’ї дається молодість, коли подружжя повне сил та енергії. А з віком хочеться більше спокою та тишини.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector