9 днів з життя британки: зустріла чоловіка мрії, вийшла заміж, втратила цноту, завагітніла

Шанувальники серіалу «Гра престолів» знайомі з Розі Мак як з дублеркою актриси Емілії Кларк в ролі принцеси Дейенеріс Таргаріен. Її фігура, волосся і очі викликають захоплення у глядачів.

Однак з’явився ще один привід познайомитися ближче з молодою актрисою. Мова про життєві принципи Розі і її історії кохання, про що вона розповіла в інтерв’ю виданню The Sun.

Незважаючи на гарну зовнішність, у дівчини завжди були тверді моральні переконання з приводу відносин з чоловіками. Ще в ранній юності Розі вирішила для себе, що буде зберігати цноту до шлюбу.

Тому всі чоловіки, які наполягали на сексуальні стосунки до походу до вівтаря, відразу ж отримували відставку. І був ще один пункт — Розі обов’язково знайомила всіх з мамою.

«У багатьох складалося враження, що в тілі 18-річної дівчини живе маленька бабуся», — так Розі передала слова навколишніх.

Але актриса була непохитна! І таки настав момент, коли вона зустрілася з тим чоловіком, якому готова була піднести свою чистоту і непорочність. Ним виявився музикант Джош Брікс. Молоді люди познайомилися в соцмережі і після першої ж зустрічі в реалі відчули, що створені одне для одного. 

Вже через шість днів Розі і Джош стали офіційно чоловіком і дружиною. Неважливо, що підготуватися до весілля ніхто не встиг. На першому місці були почуття.

А незабаром і ще одна радісна звістка надійшла — у них буде дитина! Ця подія має відбутися в січні 2019 року. 

Ось такий стрімкий сюжет розвивається в житті молодої британки, хоч фільм знімай! Втім, нерідко так і буває: життєві історії наштовхують на написання сценарію. Хто знає, може, з історією кохання Розі і Джоша так станеться. 

А ви як думаєте? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: