9 фільмів, в яких стільки пристрасті, що ви ще довго не зможете заспокоїтися

Фільми про кохання і пристрасть завжди змушують глядача переживати і тримають в напрузі до фіналу. Ми розповімо вам про 9 картин, після яких буде складно заснути. У цих фільмах вирують неабиякі пристрасті, плетуться інтриги, причиною яких як завжди стає любов.

1. Фатальна спокуса (2017)


Поранений солдат потрапляє в пансіонат для дівчат. Тут йому надають теплий прийом і необхідну медичну допомогу з надією, що скоро він поїде. Але після появи чоловіка загадковий пансіонат опиняється в полоні фатальної спокуси. 

2. Фатальна пристрасть (2013)

Молода громадянка Польщі на ім’я Магда переїжджає жити в Нью-Йорк. Заради того, щоб вижити, вона робить немислимі вчинки. Одного разу на її шляху зустрічає красень Бруно, з яким вона сподівається прожити щасливе життя. Але чи можливо це щастя в вирі бурхливих пристрастей?

3. Леді Макбет (2016)

Дія відбувається в Англії XIX століття. Дівчина вийшла заміж за чоловіка, набагато старшого за неї. Його сім’я ставиться до неї з зневагою і для того, щоб якось покращити свої будні, вона заводить дружбу з простим робітником. Згодом ця дружба переростає в щось більше, але які будуть наслідки?

4. Багряний пік (2015)

Головна героїня виходить заміж за чоловіка, у якого немає нікого, крім сестри. Вона переїжджає в його похмурий особняк, оповитий таємницями. Життя в особняку наповнене заборонами і обмеженнями, які здаються дівчині дивними, особливо, поведінка сестри її чоловіка …

5. Близькість (2004)

У фільмі глядачеві доведеться спостерігати за відносинами між чотирма героями. У цьому чотирикутнику вирують пристрасті і призводять до дуже несподіваних наслідків.

6. Коко Шанель та Ігор Стравінський (2009)

Ігор Стравінський як і багато біженців залишився без будинку і грошей і прийняв пропозицію Коко Шанель пожити на її віллі. Але приїхав туди він не один, а з дружиною і дітьми. У міру спільного проживання, між Коко Шанель та Ігор Стравінським спалахує таємна пристрасть, яка пробуджує їх творчі звершення 

7. Поговори з нею (2002)

Журналіст познайомився з дівчиною-тореадором. Між ними спалахують почуття, і зав’язується роман. Але їхнє щастя порушив трагічний випадок. Чи витримають герої це випробування?

8. Кінець роману (1999)

Сара і Моріс — щаслива пара, яку ніщо не могло розлучити. Але одного разу Сара кидає його, без пояснень причин. Багато років Моріс провів в розпачі, і вирішив з’ясувати, чому ж кохана пішла від нього. Але виявилося, їх розставання було тільки початком любові.

9. Реконструкція (2003)

Чоловік і жінка познайомилися в Копенгагені і провели разом чудову ніч. Тепер вони готові на все, щоб завжди бути разом.

А ви вже дивилися якийсь із цих фільмів?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: