9 головоломок, впоратися з якими можуть тільки найвинахідливіші

Різноманітні тести та завдання на логіку підходять як дітям, так і дорослим, адже тренувати власний мозок слід у будь-якому віці. Не сумніваємося, що й ви любите випробовувати власні здібності, вирішуючи складні головоломки. 

Ми підтримуємо ваш вибір, тому сьогодні пропонуємо ще декілька цікавих завдання, для вирішення яких вам знадобиться неймовірна уважність та винахідливість. 

Розвиваємо нестандартне мислення

Завдання №1

У вас є 3 однакові мішки. Один наповнений сіллю, а інші цілком порожні. Ваше завдання пересипати сіль із повного мішка в порожні так, щоб повністю заповненими були обидва. 

Завдання № 2

У вас є піраміда з кульок. Завдання: порахувати, скільки всього куль міститься у цій піраміді?

Завдання №3

У вашому розпорядженні тільки 2 лінії, за допомогою яких ви повинні розділити циферблат на 3 рівні частини. При цьому сума цифр у кожному фрагменті має бути однаковою.  

Завдання № 4

Переставте тільки один сірник так, щоб у вас вийшов квадрат.

Завдання № 5

На столі лежать 3 надуті кульки. Ви повинні позбутися однієї без гучних звуків. Як ви це зробите?

Завдання №6

ОДТЧПШС. Ваше завдання: продовжити цей список трьома правильними літерами.

Завдання № 7

Хлопець стоїть за спиною свого тата. Батько хлопця в цей момент стоїть за спиною свого сина. Як таке можливо?

Завдання № 8

Спочатку уявіть звичайну хмару. Потім гору снігу. Потім повний місяць. А тепер одразу дайте відповідь на запитання: що п’ють корови?

Завдання № 9

Не крига, а тане. Не човен, а спливає. Про що йдеться?

Відповіді:

1. Спочатку ви повинні скласти один порожній мішок в інший. А потім наповнити внутрішній сіллю.2. Жарт у тому, що піраміда ця – фігура об’ємна. Відповідно, в ній буде 30 куль — 16 у першому ярусі, 9 у другому, 4 у третьому та 1 на верхівці.3. Правильна схема поділу циферблату продемонстрована на розташованій нижче ілюстрації. Ну а сума цифр кожного сектора дорівнюватиме 26.

4. Правильна схема перестановки сірника продемонстрована на розташованій нижче ілюстрації.

5. Завдання з каверзою! Зверни увагу: ніде не йдеться про те, що кулька повинна залишатися надутою. Просто здуйте її тихенько – і завдання виконано.6. Три правильні літери – це ВДД. Означають вони, відповідно, вісім, дев’ять та десять.7. Це можливо, якщо син та його батько стоять спиною один до одного.8. Корови п’ють, ясна річ, воду. 9. Правильна відповідь на цю сумну загадку – зарплата.

Впоралися з усіма загадками?

Яка далася вам найскладніше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector