9 корисних порад: як приготувати смачні та правильні млинці

Не усім господиням вдається одразу приготувати смачні млинці.

Для цього потрібен досвід, або достатньо запам’ятати ці 9 правил. Вони допоможуть вам приготувати смачні та ніжні млинці.

1. Додавайте в тісто гарячу рідину – так борошно буде більш клейким. 

2. Залиште борошно після просіювання на декілька хвилин у спокої. 

3. Використовуйте сіль та цукор у такій кількості, як вказано в рецепті. Пересолене тісто заважає млинцям добре приготуватися, а занадто солодкі – завжди є твердими. 

4. Щоб в тісті не було грудочок, розведіть борошно в солоній воді. 

5. Перед смаженням сковороду потрібно присипати сіллю, а потім протерти серветкою. Лише після цього можна наливати олію.  

6. Зручно смажити млинці на 2-х сковородах, коли третя стоїть на маленькому вогні. У неї потрібно складати млинці і змащувати розігрітим вершковим маслом. Стопку бажано час від часу перевертати, тоді до моменту готовності останнього млинця перший не встигне охолонути.

7. Якщо млинець рветься, коли ви його перевертаєте, до тіста потрібно додати борошно і яйце.

8. Розігрівати млинці найкраще в духовці. Накрийте стопку фольгою та помістіть у піч. Розігрівайте при 140 градусах 15 хвилин. 

9. Щоб вчорашні млинці залишалися свіжими та смачними, потрібно кожен млинець з одного боку (внутрішнього) трохи посипати цукром, згорнути вчетверо, викласти на злегка змащене олією деко та поставити на 4-5 хв в духовку, попередньо нагріту до максимуму. Слідкуйте. щоб млинці не пригоріли. 

Смачного!

Як ви готуєте млинці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector