9 нових серіалів, які затягують з першої серії

Якщо після перегляду у вас порушиться апетит і режим сну, з’явиться гостра необхідність в нових серіях і подробицях прийдешніх сезонів, знайте — це нормально. Ці 9 серіалів затягують так сильно і швидко, що можна не помітити, як ти став їх фанатом.

Амнезія -Absentia 
(2017)

Під час переслідування серійного маніяка відповідальний за розслідування агент ФБР Емілі Бірн безслідно зникає. Шість років по тому її знаходять замкненою в покинутому будинку. Емілі частково втратила пам’ять і не знає, хто її викрав. Чи зможе вона повернути собі своє минуле життя?

Табу -Taboo 
(2017)

Початок XIX століття. Загадковий і замкнутий Джеймс Делейні після 10 років, проведених в Африці, повертається в Лондон з чотирнадцятьма вкраденими алмазами. Делейні інтригує, вбиває і зіштовхує лобами уряд і велику компанію, щоб побудувати свою власну торговельну імперію.

Проповідник -Preacher (2016)

Колишній злочинець Джессі Кастер розкаявся в своїх гріхах, повернувся в рідне містечко і став місцевим священиком, як і його батько. Волею випадку в нього вселяється сутність по імені Генезис — єдина істота у Всесвіті, яка може стати врівень з Богом, а його носій автоматично стає наймогутнішою людиною в матеріальному світі. І це — Джессі.

За законами вовків -Animal Kingdom 
(2016)

Після смерті матері від передозування школяр Джей Коуді переїжджає до своїх бабусі і дядьків в прибережне містечко в південній Каліфорнії. Дуже скоро він розуміє, що добробут родини нажитий злочинним чином, а місце в сімейному клані треба спочатку заслужити.

Розповідь служниці -The Handmaid’s Tale 
(2017)

Оповідь ведеться від імені служниці Фредової, колись вільної жінки, дружини і матері, яка втратила роботу, будинок і сім’ю через нововведені закони. Тепер вона не жінка, особистість і людина, вона — всього лише тимчасовий інкубатор для дітей генералів, які керують країною.

Дуже дивні справи -Stranger Things 
(2016)

1983 рік. У місті Хоукінс таємничим чином зникає 12-річний Вілл Байєрс. На пошуки вирушають майже всі жителі містечка. На нервах мати Уілла починає чути дивні звуки і бачити послання сина в світлі ламп. Незабаром з’ясовується, що це все їй не здається …

Холистичне детективне агентство Дірка Джентлі — Dirk Gently’s Holistic Detective Agency 
(2016)

Все життя Тодда йде шкереберть: у нього немає ні дівчини, ні друзів, він працює посильним в готелі, де його не цінують, грошей не вистачає на життя і оплату квартири, і все, що було важко накопичено, він відправляє сестрі на лікування. В один не дуже прекрасний день до нього у вікно залазить дивного вигляду хлопчина і повідомляє, що він -Дірк Джентлі, найприголомшливіший детектив на Землі, а Тодд тепер його новий помічник.

13 причин чому — 13 Reasons Why 
(2017)

Школярка Ханна наклала на себе руки, не залишивши записки. Пару тижнів тому Клей, її однокласник, знаходить на порозі свого будинку коробку з аудіодисками, записаними Ханною. Виявляється, що на цих аудіокасетах своєрідний передсмертний лист, в якому дівчина вказала 13 причин, тобто людей, яких вона звинувачує в своєму самогубстві.

Американські боги -American Gods 
(2017)

У сучасному світі старі і нові Боги борються за любов своїх шанувальників усіма можливими способами. Джилліан виконує роль Телекритики — богині нового покоління, яка не збирається поступатися старим богам своєї слави. 

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: