9 помилок чоловіків, які штовхають жінку в чужі руки!

Не лише жінки діють в стосунках не правильно.

Чоловіки також роблять помилки, які спонукають жінок до зради. Сьогодні ми розберемося, які це помилки та чим вони загрожують стосункам. 

1. Непривабливість  неохайний вигляд.

Більшість чоловіків 30+ мають однаковий вигляд: неохайна зачіска, неголеність, м’ятий одяг. Жінка також хоче бачити поряд красивого та статного чоловіка.

2. Неуважність до зовнішності жінки.

Жінки часто витрачають багато часу, щоб вразити свого чоловіка. Нова зачіска, яскравий макіяж, чарівна спідня білизна – все це, щоб звабити свого коханого. Весь інтерес до чоловіка втрачається, коли він не оцінює ці старання. Так хочеться чути від чоловіка те, що ти для нього бажана і єдина.

3. Немає мети в житті.

Повага до чоловіка виникає тоді, коли він чогось прагне. Цілі та їх досягнення роблять протилежну стать привабливою та бажаною.

4. Лестощі.

Жінка завжди відчуває лестощі та нещирість. Якщо дружина повна і тебе це не влаштовує, краще признайся їй. 

5. Не робиш її красивішою.

Краса для жінки – це її основа зброя та козир у ваших стосунках. Як тільки ти її позбавляєш можливості бути гарною та доглянутою, вона втрачає інтерес до відносин. 

6. Ти господар всього, крім ваших стосунків (егоїзм в інтимному житті).

В ліжку ти повинен задовільняти не лише власні потреби. У стосунках вас двоє, тому краще не сперечатися з жінкою, а дослухатися до її бажань.

7. М’якотілість.

Власні проблеми ти маєш вирішувати сам. Жінка повинна знати, що вона може покластися на тебе. Лише тоді вона буде чуйною та чутливою. 

8. Тотальний контроль і ревнощі

Не забороняй жінці спілкуватися з іншими. Це тотальна помилка. Вона також має право на посиденьки з подругами чи вільний час. 

9. Немає романтики

З часом чоловіки стають не лише не уважними, а й менше роблять сюрпризів жінці. Безініціативний чоловік не довго буде цікавити жінку.

Якщо чоловіки не будуть робити цих помилок, то стосунки ще довго будуть пристрасними та міцними. 

Жінки, ви згідні з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector