9 попереджувальних знаків, що хтось є функціональним алкоголіком

Можливо, не дивно, що в світі стресу, в якому ми живемо сьогодні, рівень алкоголізму зростає. Недавнє дослідження показало, що алкоголізм і алкогольна залежність досягає рівня, який може привести до кризи в галузі суспільної охорони здоров’я. Що ви можете зробити, коли хтось, кого ви любите, стикається з такою кризою? Перш за все: ви повинні бути інформовані.

Багато людей намагаються знайти час для підтримки позитивних і здорових відносин. Відсутність дружніх відносин і збільшення доступності алкогольних напоїв в сукупності створюють негативний цикл, в результаті чого зростає число людей, які стикаються з алкогольною залежністю. Зрештою, ви можете знайти бари і винні магазини практично скрізь. У деяких громадах і культурах вживання алкоголю служить символом статусу. Люди з гордістю п’ють набагато більше, ніж насправді корисно, насолоджуючись смаком і ефектом напоїв, не усвідомлюючи серйозних наслідків для здоров’я, пов’язаних з таким способом життя.

Алкоголіки також стикаються зі стигмою в суспільстві; алкоголізм негативно впливає на коло спілкування, але це тільки початок. Алкоголізм серйозно впливає на здоров’я людини, потенційно викликаючи виникнення серйозних захворювань. Залежність від алкоголю має руйнівні наслідки не тільки для тієї людини, але і для членів її сім’ї та друзів. Деякі алкоголіки тримають в секреті залежність; інші відкрито п’ють без коливань.

Людей з таємною залежністю часто називають «функціонуючими алкоголіками». Навіть якщо алкоголік здатний нормально функціонувати, продовжувати працювати або підтримувати відносини, це не означає, що в надмірному вживанні алкоголю немає ризику. Алкоголізм — це хвороба, яка часто призводить до смертельного результату.

1. Якщо вибір стоїть між алкоголем і їжею, вони вибирають алкоголь

Часто алкоголіки вживають свої напої замість їжі. Вони майже не цікавляться їжею, замість цього вживають алкоголь на обід і вечерю, іноді навіть на сніданок. Алкоголік любить пити більше, ніж звичайна людина. Перевага широкого спектру алкогольних напоїв замінює бажання будь-якої різноманітності продуктів харчування.

2. Рідкісне похмілля

Вживання алкоголю на регулярній основі протягом тривалого часу збільшує залежність від цієї речовини. Він постійно в крові алкоголіка і ніколи повністю не покидає його тіло. З цієї причини функціональні алкоголіки можуть легко пити і прокидатися без похмілля.

3. Дратівливість при відсутності алкоголю

Психологічно алкоголіки залежать від алкоголю. Вони стають неспокійними і дратівливими, якщо потрібно триматися подалі від нього протягом дня або двох. Коли їх просять утриматися від алкоголю або вони не можуть пити, коли хочуть, вони стають нервовими, пригніченими і відчувають себе некомфортно. Через седативний ефект алкоголю раптова стриманість може викликати занепокоєння, тремтіння, серцебиття і потовиділення.

4. Надмірне споживання

Працюючий алкоголік не задоволений однією або двома склянками напою. Він завжди просить ще. Коли у них є можливість пити алкоголь в барі або на вечірці, вони, як правило, п’ють багато, поводячи себе так, як ніби у них ніколи не буде іншої можливості випити. У них висока толерантність до алкоголю, тому що вони підготували своє тіло до рясної кількості лікеру, пива і вина.

5. Втрата пам’яті і низький рівень функціонування мозку

Алкоголь безпосередньо впливає на нервову систему. Алкоголік може втратити свідомість після вживання дуже великої кількості напоїв за один раз. Вони, як правило, не помічають того, що відбувається навколо, поки п’ють. Якщо ви запитаєте алкоголіка про те, що сталося в барі, він навряд чи зможе згадати, тому що вживання алкоголю погіршує його пам’ять.

6. Відмова від реальності

Коли людина вживає алкоголь в надмірній кількості, він (або вона) ніколи не зізнається в серйозності проблеми. Такі люди часто уникають розмов про алкоголізм, не бажаючи ні з ким обговорювати цю залежність. Вони можуть стати дратівливими або злими, якщо їх запитають про кількість випитого алкоголю або якщо вони зіткнуться з проблемою відмови від нього.

Оскільки вони не хочуть втрачати улюблене проведення часу, вони не визнають цю звичку пияцтва. Вони намагаються заперечувати реальність і продовжують брехати, коли їх запитують про їхню поведінку.

7. Безглузді виправдання

У функціонуючих алкоголіків є виправдання для їх пияцтва. Вони пояснюють це нелогічними причинами, за якими вони багато п’ють, наприклад: «Я п’ю, бо у мене стрес на роботі» або «Я просто хочу відпочити з друзями». У них завжди є привід, на випадок, якщо їх звинуватять в залежності. Якщо хтось інформує їх про небезпеки для здоров’я і соціальні наслідки алкоголізму, вони знаходять виправдання, які межують з ірраціональністю. Вони можуть сказати: «У мене депресія, і мені потрібен ковток, щоб підняти настрій». Інші можуть просто сказати вам, що це смачно.

8. Ховають алкоголь

Алкоголіки зазвичай зберігають свої напої в секретному місці. Вони не хочуть, щоб інші бачили алкоголь, і часто п’ють на самоті у себе вдома або в офісі, вибираючи місце, де їх ніхто не бачить. У деяких з них є звичка зберігати напої в машині і мати запас на столі в офісі. На думку експертів, приховування алкоголю є основною ознакою алкоголізму. У той час як вони займаються пияцтвом, випиваючи більше, ніж знають друзі або колеги, алкоголіки хочуть, щоб інші не знали про їхню залежність.

9. Зміни в поведінці

Людина, сильно залежна від алкоголю, відчуває перепади настрою. Їх поведінка може значно змінитися, коли вони починають пити. Типово тихий чоловік може раптово стати агресивним або запальним через хімічні зміни в мозку. Вони також можуть приймати імпульсивні рішення, перебуваючи під впливом алкоголю.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: