9 популярних косметичних продуктів, які насправді не приносять користі

Ви використовуєте денний крем, скраб для обличчя або тонік на щоденній основі? Якщо це так, ви впевнені, що вашій шкірі дійсно потрібні всі ці продукти? Виявляється, ми витрачаємо мільйони щороку на непотрібні косметичні засоби, які насправді не можуть повністю звузити пори, зволожити щоки або позбутися від цих маленьких зморшок навколо очей. На жаль, ми навіть не думаємо про це і продовжуємо витрачати наші гроші, тому що наші очі привертає симпатична упаковка і барвисті рекламні ролики на телебаченні.

9. Маски для обличчя

Маски для обличчя — класичний приклад косметичного продукту «відчуй себе добре», який абсолютно не потрібен. Насправді, якщо ви відчуваєте необхідність використовувати маску для обличчя щотижня, можливо, щось не так з вашим повсякденним життям.

Що використовувати замість цього: якщо ваша шкіра відчуває себе прекрасно після йогурту або ферментної маски, це, ймовірно, через кислоті, які видаляють мертві клітини і полегшують проникнення вологи в вашу шкіру. У цьому випадку спробуйте поміняти крем для обличчя. Якщо ваша жирна шкіра відчуває себе набагато краще після використання глиняної маски, спробуйте включити саліцилову кислоту в свій догляд за шкірою.

8. Засіб для зняття макіяжу

Сьогодні існує безліч інноваційних засобів для вмивання, які можуть одночасно зняти макіяж і очистити шкіру. Ось чому засоби для зняття макіяжу як окремий косметичний продукт стали досить застарілими і непотрібними.

Що використовувати замість цього: міцелярна вода, засоби для вмивання, серветки для зняття макіяжу і кокосова олія. Виберіть все, що хочете, щоб полегшити рутинний догляд за шкірою.

7. Крем для очей

Крем для очей зазвичай позначається як «чутлива ділянка навколо очей». Але ви не думаєте, що це звучить трохи дивно? Насправді, більшість кремів для повік мало чим зволожують поверхню вашої шкіри, тому що вони не можуть проникнути в неї досить глибоко. Тому навіть якщо після використання крему для очей спостерігаються видимі результати, це тільки на короткий період часу.

Що використовувати замість цього: шкіра навколо очей тонка і вразлива для ультрафіолетового випромінювання, тому вам слід зволожувати цю ділянку і регулярно користуватися сонцезахисним кремом.

6.  Скраб для відлущування шкіри 

Коли ви використовуєте скраб для шкіри, то можете подумати, що дбаєте про неї, але насправді ви наносите їй шкоду. Такі скраби видаляють зовнішній шар вашої шкіри, видаляючи бар’єр, який захищає її від навколишнього середовища. Звичайно, ваша шкіра здається матовою і красивою, але цей результат тимчасовий. Після очищення ваші сальні залози починають виділяти ще більше жиру, що призводить до дисбалансу шкіри.

Що використовувати замість: Замість того, щоб використовувати скраб, дотримуйтесь послідовної процедури догляду за шкірою, яка дійсно працює для вашого типу.

5. Крем від розтяжок

Розтяжка — це тип шраму, який розвивається зсередини вашого тіла. Так що, на жаль, в косметичному плані, ви нічого не можете зробити, щоб видалити їх. Як правило, дорогі косметичні продукти, які обіцяють «зменшити» появу розтяжок, просто зволожують шкіру.

Що використовувати замість цього: олія какао, вазелін або будь-який дешевий зволожувальний крем заощадять ваші гроші і зроблять ту ж роботу.

4. Тонік

Тонік насправді не марний, так як його основне завдання — вирівняти рівень pH вашої шкіри. Однак, якщо ви правильно миєте і зволожує своє обличчя і не використовуєте занадто багато агресивних засобів, ваша шкіра повинна бути в порядку без нього.

Якщо ви використовуєте тонік протягом тривалого часу, він також має тенденцію зневоднювати і подразнювати вашу шкіру, тому що він містить спирт в тій чи іншій формі, який видаляє натуральну олію з вашого обличчя.

Що використовувати замість цього: Якщо у вас немає дуже жирної, схильної до акне шкіри, ви можете повністю вимити тонер і використовувати засіб для вмивання, відповідний вашому типу шкіри. Після вмивання просто використовуйте губку для миття посуду, щоб видалити бруд і залишки макіяжу.

3. Водостійка туш для вій

Водостійка туш, безумовно, може триматися вічно. І якщо ви думаєте, що це нормально, ви абсолютно неправі. Воски та силікони, які роблять цей тип туші більш стійкою до поту, сліз і води, насправді не приносять віям користі — ці інгредієнти можуть серйозно висушити їх, що може привести до випадання.

Що використовувати замість: Звичайна туш для вій може дати той же ефект, що і ваша водостійка. Крім того, при митті ви не будете подразнювати чутливу шкіру навколо очей.

2. Лосьйон для засмаги в душі

На перший погляд, лосьйон для засмаги в душі звучить як справжній переломний момент в грі. Однак в дійсності він не працює. Його незручно застосовувати і він залишає у вашій ванній жахливий запах, який може залишатися там на кілька днів.

Що використовувати замість цього: традиційна, поступова автозасмага або лосьйон для тіла підійде найкраще, якщо ви хочете отримати гарний, рівний загар.

1. Денний крем

Денні креми були винайдені ще тоді, коли жінки носили парасольки і не дуже багато виходили на вулицю. Так що сьогодні це просто засіб, який не має ніякого значення в захисті вашої шкіри від висихання або від ультрафіолетового випромінювання, особливо якщо ви проводите багато часу на сонці.

Що використовувати замість цього: якщо ви дійсно хочете захистити свою шкіру в денний час, краще застосовувати сонцезахисний крем, який містить всі необхідні зволожувальні та антиоксидантні засоби.

Ви використовуєте який-небудь з цих продуктів? Який найбільш непотрібний косметичний продукт, який ви коли-небудь купували? Не соромтеся поділитися з нами своєю думкою!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: