9 продуктів, які слід споживати для природного очищення артерій

Люди перестали звертати увагу на своє харчування. Продукти з великим вмістом жиру вже давно оминаються в магазинах, адже дезінформація та вплив соціальних мереж змусив нас повірити у те, що знежирені продукти набагато корисніші. Насправді, гонитва за стрункістю та відмова від здорових, жирних продуктів може погано вплинути на стан вашого здоров’я. 

Такі харчі зазвичай підвищують рівень холестерину в крові та негативно впливає на нашу кров. Для того, аби нормалізувати свій стан та бути здоровим, ви повинні регулярно споживати продукти, які сприяють очищенню ваших артерій. 

Гранатовий сік

Гранатовий сік містить в собі величезну кількість антиоксидантів і є лідером серед усіх інших продуктів. Якщо ви споживатимете гранатовий сік регулярно, рівень поганого холестерину в крові знизиться, артерії очистяться, а ще це допоможе вам запобігти розвитку атеросклерозу.

Природне очищення артерій за допомогою жирної риби

Жирні сорти риби містять в собі величезну кількість омега-3 жирних кислот. Вони укріплюють нашу серцево-судинну систему та допомагають очищати артерії. Оскільки наш організм самостійно не може виробляти омега-3, ми повинні регулярно вживати їжу з великим вмістом цих жирних кислот. 

Ось яку рибу варто вживати хоча б двічі на тиждень:

  • скумбрія;
  • тунець;
  • сьомга;
  • сардина;
  • форель;
  • оселедець.

Квашена капуста

Квашена капуста містить в собі велику кількість позитивних бактерій, які добре впливають на процеси травлення, а також на роботу серця. Якщо вживати цю страву хоча б декілька разів на тиждень, ви зможете вивести з організму всі токсини, очистити артерії та знизити рівень холестерину. 

Окрім того, квашена капуста покращує роботу імунної системи. 

Оливкова олія

Оливкова олія також є чудовим джерелом незамінних жирних кислот. Якщо регулярно вживати оливкову олію у сирому вигляді, це допоможе вам очистити артерії, вивести токсини та знизити рівень холестерину та тригліцеридів. А ще, оливкова олія захищає наш організм від впливу вільних радикалів. 

Таке харчування допоможе вам запобігти інсульту та інфаркту. 

Насіння кунжуту

Кунжут також надзвичайно корисний для роботи нашого серця, а також кровообігу. Насіння кунжуту містить в собі велику кількість антиоксидантів, жирних кислот та протизапальних компонентів, які покращують стан артерій, а також допомагають запобігти розвитку атеросклерозу. 

Помідори

Помідори містять в собі лікопен — антиоксидант, який допомагає знижувати рівень поганого холестерину, а також запобігати утворенню холестеринових бляшок в артеріях. А ще, кількість корисних мікроелементів у помідорах зростає, якщо їх приготувати. 

Вівсянка

Вівсянка містить в собі надзвичайно велику кількість клітковини, яка позитивно впливає на наше травлення, а також допомагає переробити жири та холестерин. Якщо ви регулярно вживатимете вівсянку, ваші артерії будуть очищуватися самостійно. 

Горіхи

Горіхи часто радять вживати у якості перекусу, адже навіть 2-3 горішка можуть добре наситити. Окрім того, не варто забувати, що горіхи містять велику кількість корисних жирів, які дуже потрібні нашому організму. Це чудова профілактика серцево-судинних захворювань, а також закоркування вен. 

Які горіхи краще вживати:

  • фундук;
  • мигдаль;
  • фісташки;
  • арахіс.

Кавун

Кавун містить в собі велику кількість антиоксидантів, але водночас вважається низькокалорійним продуктом. Кавун має сечогінні властивості, які допомагають вивести з організму всі токсини, а також зняти запалення. 

Не варто забувати й про те, що у кавуні є цитрулін — амінокислота, яка допомагає регулювати артеріальний тиск. 

Як часто ви вживаєте ці продукти? Від яких ви вже давно відмовилися?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: