9 речей, які краще не брати в арабську країну, щоб не зганьбитися

Схід справа тонка. Напевно, тому багато мусульманських звичаїв для європейців здаються категоричними, а то і зовсім незрозумілими. Втім, ці почуття на сто відсотків взаємні. Те, що для нас типово і буденно, в ісламських країнах сприймається як мовчазний осуд, а то і зовсім заперечення. І до манери одягатися це відноситься безпосередньо.

Але «захід — є захід», сказав класик, а «схід — є схід», а тому почуття один одного потрібно поважати. Особливо, це стосується туристів, які вирушають відпочивати в східні країни зі своїм статутом. Спеціально для них — ТОП-9 речей, які варто залишити вдома. Брати в закордонну поїздку їх категорично не можна — все одно не стануть в нагоді.

Топ з оголеними плечима

Відверті наряди в країнах від Єгипту і Тунісу до Йорданії і Еміратів не те, щоб не вітаються, але, м’яко кажучи, не етичні. А оголені плечі так і зовсім вважаються приводом для штрафу.

Сукня з глибоким декольте

Будь-які способи показати груди (а саме так сприймаються звичні нам глибокі вирізи) тягнуть — тільки вдумайтеся — на арешт. Ви ж не збираєтеся всю відпустку просидіти в ув’язненні … Так що скромність і ще раз скромність, милі дівчата.

Прозора блузка

З тієї ж опери, в якій жінкам прийнято не одягатися відверто, а приховувати тіло під одягом. Залиште таку блузку для вечірки на Кіпрі або Ібіці. До речі, відкритий топ там теж стане в нагоді!

Футболка в обтяжку

Облягаючі речі, під якими чітко проглядаються ваші витончені форми, теж краще залишити вдома, щоб не давати приводів східним чоловікам. Хто знає, як вони витлумачать ваш модний наряд.

Джинси скінні

Ну, здається, і так все зрозуміло. Навіщо ускладнювати собі життя? Краще візьміть широкі штани, наприклад, кюлоти — ідеальний наряд для прогулянок по східних вуличках. І між іншим, дуже стильно!

Спортивний костюм

Не сперечаємося, зручно і комфортно. Але в мусульманських країнах сприймається як неповага до культури і людей в цілому. До того ж, спекотними днями він вам навряд чи стане в нагоді.

Міні спідниця

Якщо вже оголяти плечі заборонено законом, то про які ногах взагалі може йти мова? Викреслюємо однозначно.

Футболка з іноземними написами

Кумедне правило, але все ж правило, яке тлумачиться як зневагу. Місцеві жителі ж не знають, що означає кумедна фраза зі смайликом на ваших грудях і куди вона їх посилає … Загалом, насторожує це східну поліцію — а там думайте самі.

Занадто відвертий купальник

Звичайно, ви будете засмагати і купатися на території готелю, персонал якого вишколений і до всього звичний. Але і вони можуть образитися вашим надто відвертим вбранням. Тому віддайте перевагу класичним варіантам — і відпочивайте в своє задоволення.

Сподіваємося, вам не здався цей список надто дивним і категоричним? Просто, якщо що, в багатьох інших країнах є більш абсурдні правила. Наприклад, в штаті Огайо заборонені лаковані туфлі (в них, бачте, відбивається нижня білизна), в Малайзії не можна ходити в жовтому вбранні (колір — символ протесту), а рожеві штани, надіті після полудня в Австралії, тягнуть до солідного штрафу — і причина такого порядку нікому не ясна. Просто не можна, і все!

А що думаєте з цього приводу ви? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: