9 речей, які в жодному разі не можна робити на голодний шлунок — корисні поради

Для нікого не секрет, що наше здоров’я та самопочуття на пряму залежить від нашого харчування та способу життя. Тому сьогодні ми вам хочемо розповісти, що саме не можна робити на порожній шлунок. Можливо, це допоможе вам запобігти багатьом хворобам.

Протизапальні засоби

Категорично не можна приймати протизапальні препарати натщесерце, зокрема аспірин, ацетамінофен і інші. Вони пошкоджують слизову оболонку шлунка та викликати кровотечу, а ще прийому натщесерце значно знижує ефективність препаратів. 

Кава

Кава на порожній шлунок призводить до проблем зі шлунково-кишковим трактом й можуть викликати печію. Тому дуже важливо перед вживанням кави хоча б щось перекусити. А ще кава вранці може погіршити настрій на весь день, оскільки призводить до дефіциту серотоніну.  

Алкоголь

Взагалі вживання алкоголю в житті кожної людини повинне бути обмеженим. А особливо шкідливий алкоголь вранці, оскільки швидкість поглинання збільшується і це може призвести до отруєння організму.  

Жувальна гумка

Під час жування гумки в шлунку виділяється травна кислота, яка руйнує слизову оболонку шлунка і це може спровокувати порушення функціонування шлунку й навіть гастриту. 

Голод перед сном

Ні в якому разі не можна лягати спати з порожнім шлунком. Низький рівень глюкози заважає спати і змушує прокидатися вночі. Ось чому так важливо вечеряти за дві години до сну.

Фізичні навантаження

Ні в якому разі не можна проводити важкі тренування вранці через дві причини: вранці кров занадто густа і і це значно підвищує навантаження на серце. Друга причина: тренування без їжі викликають дефіцит енергії в організмі. Тому вранці віддавайте перевагу аеробіці, але обов’язково випивайте воду маленькими ковтками. 

Зайві покупки

Ні в якому разі не можна іти робити покупки на голодний шлунок, оскільки тоді ми людина купляє набагато більше, ніж потрібно. Спершу перекусіть, а тоді спокійно ідіть в магазин. 

Цитрусові соки

Кислота вранці протипоказана, оскільки призводить до роздратування шлунка. Цитрусові соки та фрукти ні в якому разі не можна вживати вранці. 

Сварки

Фахівці проводили дослідження і довели, що голод робить нас агресивнішими.Тому сварки на порожній шлунок погіршує сварки. Тому перед тим, як висувати комусь претензії,  просто смачно поїжте — і тоді можна буде розв’язати всі проблеми мирно та спокійно.

А ви робите ці речі?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: