9 речей, які видають вашу провінційність! Корегуємо образ прямо зараз

Можна покинути село, але село тебе не покине!

Провінційно ніхто не хоче виглядати, але все ж деякі жінки припускаються такої помилки. 

Насправді є багато прикладів, які доводять протилежне. Для цього достатньо мати бажання працювати над собою. Якщо є ті, хто досі не знає про ознаки провінційності, тоді ця добірка допоможе вам зрозуміти власні помилки й виправити їх. 

9 проявів “сільського” стилю:

1. Надто довгі нігті

Тим паче нарощені. Це вважалося красивим доволі давно! Зараз таким манікюром можна лякати людей. Важливим є догляд за своїми нігтями, краще нехай виглядають охайно, аніж привертають зайву увагу.

2. Золоті вироби 585 проби заводу «Червоний Личак»

Така “розкіш” свідчить про несмак, а в поєднанні з довгими нігтями може звести з розуму представників сучасної фешн-індустрії. 

3. Велика кількість фурнітури на одязі

Краса проявляється в багатстві, тому навіть на джинсах має бути якомога більше бантиків, рюшечок, замочків тощо. Досі так вважаєте? Тоді у мене для вас погані новини, адже чим бідніше відчуття смаку, тим більше фурнітури в образі. 

4. Болеро

Немає більш промовистої сільської речі, ніж болеро.

5. Коса й неохайна гривка

Такі стрижки мають багато героїнь популярних соціальних ток-шоу на телебаченні. Подібний зовнішній вигляд давно застарів, адже зараз в моді натуральність. Забудьте про філірування, якщо ви не хочете відповідати образу гота чи емо. 

6. Дешеві пластмасові заколки

Часто вони абсолютно не вписуються в образ і навіть спотворюють його. 

7. Дешева біжутерія

Такі прикраси можуть носити виключно маленькі діти, які хочуть погратися в показ мод. Дорослим й стильним жінкам навіть заборонено дивитися в сторону подібної біжутерії. 

8. Надмірна жіночність 

Лише жінки з провінції переконані в тому, що виглядати ефектно означає зробити яскравий макіяж, взути лабутени й плаття, вкрите блискітками, що обтягнуло тіло. Їм здається, що такий образ – це найвищий прояв жіночності. Насправді у ніжній сукні з кедами чи у футболці зі спідницею будь-яка дама буде виглядати більш привабливо. 

9. Дешевий принт

Він одразу впадає в око. Краще купувати базові недорогі речі, які будуть виглядати мінімалістично й актуально. 

Чи використовували ви коли-небудь у своєму образі якісь із цих ознак “провінційності”? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector