9-річні близнята стали популярними в Мережі завдяки одній генетичної мутації

Наш світ просто неймовірний, інколи трапляються такі непередбачувані обставини, які здатні дивувати довгий час. Це стосується абсолютно всього, і зовнішність людей не є винятком. Гра генів має різноманітні наслідки й часто обдаровує людей особливими рисами, що стають родзинкою –  це ямочки на щічках, довгі і густі вії, небесно-блакитного кольору очі, або руде волосся. Такі генетичні мутації є красивими, оскільки особистості з ними одразу стають унікальними.

Сьогодні ми хочемо вас познайомити з Меган та Морган – дівчата-близнюки, які володіють смаглявою шкірою й волошково-блакитними очима. Морган ще й має очі різного кольору, одне блакитний, а друге – коричневий.

Стефані обожнює своїх дівчаток і вірить в те, що вони особливі. Чого ж тільки варта їхня зовнішність! Зараз Меган та Морган надзвичайно популярні в соціальних мережах, там за ними спостерігає 800 тис. підписників. Дівчаток також часто запрошують на різноманітні фотосесії та рекламу брендів, навіть в такому юному віці вони отримують непоганий дохід.

«Моїм дівчаткам подобається бути в центрі уваги. На них завжди дивляться – навіть на вулиці підходять, дивуються їх незвичайної краси, – ділиться Стефані. – Вони з дитинства обожнюють позувати на камеру, отримують від цього справжнє задоволення. Для них це як гра в переодягання ».

Дівчатка успадкували цей небесний колір очей у матусі та дідуся. Також в родині ще є дядько та двоюрідна бабуся, у яких різний колір очей – одне блакитне, інше – голубе. 

Часто в людей з гетерохромією зустрічаються супутні проблеми зі здоров’ям, як от поганий зір чи слух, але, на щастя, дівчатка цілком здорові.

Мама покладає на своїх близнят великі надії, вона впевнена, що дівчаткам вдасться очолити всі рейтинги топ-моделей та отримати світову популярність. 

«Мої малюки дуже схожі на Ріанну, я впевнена, що на них чекає не менш видатне майбутнє », – впевнена Стефані.

Хіба ж вони не милі?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector