9-річний художник пише картини на продаж, щоб годувати бездомних тварин

Допомоги потребують не тільки люди.

Діти дуже часто знаходять кращі рішення до складних проблем, ніж дорослі. Павлові всього 9 років, а він вже бере участь в боротьбі з такою гострою проблемою — бездомні тварини. Хлопчик малює чарівні картини з  їх зображенням і продає. А за отримані кошти  купляє корм для песиків і котиків.

Близько року тому сім’ю Павла спіткало горе — помер їхній улюблений домашній кіт Барсик.  Хлопчик дуже сумував. Батьки не могли дивитися як горює їхня дитина й запропонували взяти іншого. Прийшовши в притулок, Павло не зміг зробити вибір: йому хотілось забрати всіх. Після цього він вирішив, що буде малювати картини для того, щоб забезпечити тваринам кращі умови.

З цього моменту хлопчик займається волонтерством. Мама спеціально зазначає, що вони не співпрацюють з класичними благодійними організаціями. Все тримається на самому Павлові.

Насправді, картини Павла не мають ціни — в обмін на них він просить купити кілограм м’яса, каші або спеціального корму для тварин у притулках. Хлопчик часто малює звірят на замовлення, оскільки картини мають попит.

Іноді за картини люди дають ліки для тварин, бувають килимки та іграшки. 

Наприклад, за цей портрет кішки Оксани передали 6 кг собачих бісквітів, вітамінів і безліч речей.

За цей портрет замовник дав 10 кг курячих кісток. 

На наступних фото зображено, що віддали люди за портрети тварин.

У цього хлопчика світле майбутнє, адже окрім доброти у нього дійсно талант. Портрети неперевершені.

Ви б купили картину у Павла?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector