9 романтичних кінострічок, на які варто знайти час

Коли напружений трудовий день або тиждень позаду, то хочеться видихнути всі проблеми і якісно відпочити. Кожен вибирає свій улюблений спосіб. Ми хочемо запропонувати вам перевірений варіант — перегляд якісного фільму. Ще краще, якщо це буде щось легке, приємне, веселе. Як щодо романтичних комедій? Запрошуйте до екрану партнера, подруг. Вечір обіцяє бути прекрасним!

1. «Перед світанком»

© Перед світанком (1995) / Castle Rock Entertainment

Поїзд — прекрасне місце для зустрічі двох молодих людей: американця Джессі і француженки Селін, кожен з яких їде по своїх справах. Але вони вирішили зійти у Відні, який став місцем їх романтичної ночі. До світанку їм треба встигнути дізнатися якомога більше один про одного і найголовніше — домовитися про нову зустріч через півроку. На той час Джессі вирішить свої робочі питання в Америці, а Селін визначиться з навчанням в Парижі. Чи судилося планам закоханих збутися?

2. «Привіт, Джулі!»

© Привіт, Джулі! (2010) / Castle Rock Entertainment

Джулі закохується в свого нового сусіда Брайса, приблизно її однолітка, який з родиною переїжджає в будинок по сусідству. Два підлітка намагаються усвідомити почуття, які вони відвідують в різний час. Спочатку дівчинка хоче завоювати симпатію хлопця, але він не відповідає взаємністю. Потім вони помінялися ролями: школярці набридли безмовні почуття, а у Брайса запалала любов. Чим це закінчиться?

3. «Рубі Спаркс»

© Рубі Спаркс (2012) / Fox Searchlight Pictures

«Реальність чи уява?» — здивовано подумав молодий письменник Клевін, виявивши в своїй кімнаті дівчину, яку пару днів назад придумав в своїй голові. Фантазії його були викликані бажанням підбадьоритися і вийти з тривалої творчої кризи. Так з’явилася Рубі Спаркс — спочатку лише як прекрасний фантом з ідеальними рисами зовнішності і характеру, а тепер наяву. Що ж робити з цією виконаною мрією ?!

4. «Пропозиція»

© Пропозиція (2009) / Walt Disney Studios Motion Pictures

Досить деспотичний виконавчий директор великого видавництва Маргарет Тейт змушена заховати гординю і звернутися за допомогою до свого асистента Ендрю Пекстон. Вона робить йому пропозицію … одружитися з нею. Цей фіктивний шлюб повинен врятувати її від депортації з Америки на батьківщину, в Канаду, через прострочену візи.

Хлопець погоджується, але ставить ряд умов, які приймає сувора начальниця. А для кращого знайомства з ним Ендрю пропонує проїхати до нього додому на Аляску, щоб порадувати рідних. Хтось розкусить, що їхні стосунки фіктивні?

5. «Даю їм рік»

© Даю їм рік (2013) / Working Title Films Limited

Через півроку після знайомства Джош і Нет подумали, що вони досить вивчили один одного. Тому вирішують офіційно узаконити свої стосунки. Друзям же здається, що більш невідповідну пару важко знайти. Тому подруга нареченої готова битися об заклад, наскільки вистачить у молодят сил і терпіння прожити разом. Роблять ставку на рік.

Чи зможуть закохані витримати хоча б цей період, адже на їх шляху встануть як чисто побутові проблеми, так і люди з числа колишніх дівчат і потенційних наречених.

6. «Початківці»

© Початківці (2010) / Focus Features

Душевні переживання молодого Олівера пов’язані з двома важливими подійними лініями в його житті. По-перше, його батько помер від раку, але дещо раніше він зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації. Обидві звістки стали великим ударом для сина. Друга лінія стосується романтичного зв’язку героя з француженкою, актрисою Ганною, у якої непрості відносини з батьком. Пережиті схожі відносини «батьків і дітей» могли б пов’язати молоду пару, але чи так буде насправді?

5. «Королівство повного місяця» 

© Королівство повного місяця (2012) / Focus Features

Випробувати перше почуття закоханості підлітки Сем і Сьюзі змогли після того, як втекли з табору бойскаутів. У обох непрості душевні переживання: хлопчик залишився без батьків і не знаходить підтримки в середовищі бойскаутів, а замкнута дівчинка живе в світі мрій і чарівництва. На пошуки втікачів відправляється загін з місцевого табору, підключаються поліція і місцева влада. Спільними зусиллями дітей знаходять. Яким буде покарання? 

7. «Важлива дата»

© Важлива дата (2012) / IFCFilms

Хто з двох сестер швидше освоїться в світі стрімко мінливих взаємовідносин? Сара вчиться цьому після розставання з хлопцем, а Бет готується офіційно з’єднати долю з коханим. Дві рідні людини абсолютно різні за характером, тому й підходи відрізняються.

9. «Врятована»

© Врятована (2004) / United Artists

Відмінниця, зразкова учениця Мері дізнається, що вона вагітна від свого хлопця Діна. Це був другий удар після того, як вона дізналася, що він гей, і хотіла врятувати його, пожертвувавши невинністю. Хто зможе підтримати дівчину, якщо навіть близька подруга оголосила їй бойкот? Чи є шанс бути врятованою?!

У всі часи любов вимірюється тільки почуттями і переживаннями. Щирими, душевними. Бажаємо вам насолодитися переглядом фільмів і разом з героями пережити зворушливі моменти в їхньому житті.

© Пропозиція (2009) / Walt Disney Studios Motion Pictures

Поділіться своїми враженнями від перегляду. Який фільм сподобався більш за все? Якщо є свій список романтичних кінострічок, поділіться з усіма.

I
Загрузка ...