9 розтягнень, щоб зняти напруження у шиї та плечах

Багатьох людей турбують болі в шиї та плечах.

Якщо ці болі не викликанні серйозним захворюванням, а, наприклад, неправильною поставою чи малорухливим способом життя, то їх можна позбутися завдяки ефективним вправам. Нижче наведені приклади вправ, які допоможуть вам уникнути цю проблему та стануть хорошою профілактикою. 

Не забувайте, що цей комплекс буде ефективним лише тоді, якщо робити його послідовно та регулярно.

1. Валик під шию

Полегшує напругу навколо вашої шиї.

Рушник необхідно скрутити у валик та розмістити під потилицею. Голову опустіть назад та повністю розслабтеся. В такому положенні необхідно провести 10 хвилин. 

2. Розтягнення м’язів шиї

Розтягує верхню частину шиї та частину спини. 

Початкове положення: сівши в кріслі або на підлозі. Руки складіть за голову та повільно опускайте її вниз, намагаючись підборіддям доторкнутися до грудної клітки. Затримуйтеся на 40 секунд, а потім повертаєтеся в початкове положення. 

3. Розтягнення бокових м’язів шиї 

Розробляє сторони шиї.

Сядьте на підлогу та покладіть ліву руку на голову. Тепер обережно тягніть її ліворуч. Зробіть те ж саме з правою рукою. Спинна повинна бути прямою. Затримайтеся в такому положення на 40 секунд.

4. Розтягнення верхньої трапеції

Розтягує шию та плечі.

Праву руку необхідно покласти позаду за спиною та схопити її лівою рукою. Руку тягніть повільно до лівої ноги, при цьому нахиліть ліве вухо до плеча. Затримайтеся на 20 секунд та повторіть на іншу руку. 

5. Розтягнення м’яза, який піднімає  лопатки

Розтягує сторони шиї та плечей.

Сядьте не стілець, підтримуючи його позаду однією рукою. Підборіддя тягніть до грудної клітки, а вухо нахиліть до лівого плеча. Тепер повертайте голову на 45 градусів вліво та вправо. Рухи провинні бути плавними та обережними. 

6. Просуваємо нитку через голку

Знімає напругу у верхній частині спини та між лопатками.

Прийміть положення, у якому ви обпираєтеся на руки та ноги. Ліву руку необхідно провести поміж правою та ногами. Під час цього руху повертаємо тіло до тих пір, поки голова не торкнеться підлоги. Повторіть на іншу сторону. 

7. Оберти плечима

Знімає напруження навколо плечей.

Сядьте на підлогу, а спину тримайте прямо. Плечі необхідно підняти та виконувати кругові повороти в різні сторони.

8. Розтягнення руки

Розтягує біцепси і  плечі.

Станьте рівно, а ноги розмістіть на ширині плечей. Ліву руку розмістіть біля грудей, а правою рукою притягуйте ліву руку ближче до тіла. Те ж саме зробіть на праву руку.

9. Подвійне розтягнення задньої частини плеча

Глибоко розтягує плечі.

Станьте прямо з рівною спиною, а руки відведіть назад. Зімкніть їх в замок та почніть піднімати. Затримайтеся в такому положенні 40 секунд. 

Ваша шия та плечі більше не потурбують.

Вам сподобалася стаття?

U2
Загрузка ...