9 таємниць, які кожна жінка повинна знати про чоловіків

Жінки дуже загадкові, тому не дивно, що чоловіки взагалі не можуть їх зрозуміти. Правда, не лише жінки можуть ускладнювати життя, з чоловіками ще важче, адже вони взагалі не демонструють емоцій, і зрозуміти, що відбувається в їхніх головах майже неможливо.

Саме тому ми підготували основні 9 аксіом, які повинна знати кожна жінка перед тим, як будувати стосунки з чоловіком. 

Отже, 9 таємниць, які ви повинні знати про чоловіків:

1. У них також є комплекси

Самовпевнені та сильні — це загалом маска, яка допомагає чоловікам досягати бажаного. Але більшість з них теж мають комплекси і можуть бути невпевнені в собі. Тому з їхніми почуттями потрібно бути обережними. 

2. Вони відчувають великий тиск в стосунках

Інколи жінки думають, що чоловіки — це абсолютно інший Всесвіт, але насправді вони такі ж, як і ми. Не завжди вони впевнені, не завжди готові робити перший крок чи брати на себе відповідальність. Кожен має власні слабкості. Жінка ні в якому разі не повинна тиснути на ці місця, а навпаки — підтримувати та допомогти повірити в себе.

3. Вони дійсно не вміють читати наші думки

Коли чоловік питає, який у вас настрій чи чому ви сумні, він очікує на чітку та логічну відповідь. А от якщо ви будете говорити загадками, в очікуванні, що чоловік самостійно все зрозуміє — він ніколи не здогадається. Говоріть чесно та відкрито — тоді стосунки будуть щасливими. 

4. Вони теж люблять компліменти

Чоловіки також прагнуть чути компліменти з ваших уст. Тоді вони розуміють, що є бажаними та коханими для вас, й будуть дарувати вам ще більше уваги. 

5. Вони намагаються бути сильними, але також потребують допомоги

Існує стереотип, який руйнує безліч стосунків: чоловік — це сильна сторона, яка знає відповіді на всі питання та може вирішити будь-яку проблему. Жінки, припиніть так думати! Звичайно, не слід все брати на свої плечі, але слід допомагати чоловікові та підтримувати його. Вони також можуть відчувати страх, біль, смуток — не будьте байдужими до цих почуттів. 

6. Вони бояться відмови

Чоловіки, як і жінки, не люблять відмов, адже це дуже зачіпає їх самолюбство. Пам’ятайте, на побаченнях вони хвилюються не менше вас, хоча і видаються стриманими. 

7. Вони не хочуть, щоб ви розповідали їхні таємниці

Якщо чоловік говорить вам щось особисте, він не хоче, щоб це вийшло за рамки вашої розмови. Це порушення довіри, якщо ви переказує його таємниці своїм кращим подругам. Якщо ви хочете залишитися довіреною особою, то не розповідайте усім, що відбувається у ваших стосунках.

8. Їх компліменти щирі

Дуже рідко чоловіки лицемірять і якщо вони роблять компліменти, то можна бути впевненими — він дійсно так думає. На компліменти слід говорити «Спасибі», а не придумувати контраргументи, інакше в майбутньому він більше не буде говорити приємні речі щодо вашої зовнішності. 

9. Вони справді хочуть зробити вас щасливою

Ваш чоловік хоче просто зробити вас щасливою і бачити вашу посмішку. Стосунки — це не просто, і він може помилятися так, як і ви… Не акцентуйте увагу на невдачах, якщо бачите, що він старається та ви йому не байдужі. Будьте підтримкою один одного.

Чи згідні ви з цим переліком?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: