9 типів болю, які можуть вказувати на проблеми з психічним, а не фізичним станом

Мало кому відомо про те, що проблеми з нашим фізичним здоров’ям можуть виникати через психологічні проблеми. Саме нерви можуть стати однією з причин виникнення таких проблем як коліт, виразка шлунку, захворювання серця та навіть кісток. 

В будь-якому випадку, якщо у вас виникають якісь неприємні відчуття, біль та дискомфорт, краще звернутися за допомогою до лікаря та додатково проаналізувати свій психологічний стан. Ось декілька типів болю, на які варто звернути увагу: 

1. Біль в голові

Якщо вас часто турбують головні болі, швидше за все вони викликані напругою та стресом протягом дня. Характерною особливістю є те, що такий вид болю не є сильним, але може проявляти себе, як відчуття тиску або тупі болі монотонні або двосторонні.

Попробуйте розслабитися та займіться медитацію. Ввечері приймайте гарячу ванну та перегляньте атмосферні кінострічки, які дозволять вам забути про проблеми.

2. Біль у шиї

Біль у шиї зазвичай виникає внаслідок нервового тику, який може бути спричинений проблемами з рідними та близькими. В такому випадку потрібно покращити стосунки з рідними та сконцентрувати свою увагу на почуттях любові та затишку поруч з ними. 

3. Біль в плечах

Велике емоційне навантаження зазвичай призводить до болю та хворобливих відчуттів в плечах. Якщо ви відчуваєте занадто багато тиску ззовні, намагайтеся дати відсіч. Не ховайтеся від проблем, а просто вирішить їх. Тоді ваш емоційний стан досягне гармонії. 

4. Болі у верхній частині спини

Люди, які відчувають біль у верхній частині спини, зазвичай самотні, хоча навіть і можуть перебувати в стосунках. Потрібно навчитися ділитися своїми проблемами та розділити тягар. Поговоріть з коханою людиною про те, що вас дійсно турбує. 

Пошепки

5. Біль у нижній частині спини

Поперек болить у людей, які занадто часто думають про матеріальну складову життя. Гроші – це не основне в житті, не потрібно так за це переживати. Навчіться правильно розподіляти свої кошти, тоді у вас буде більше впевненості у завтрашньому дні. 

6. Біль в ліктях

Біль у ліктях зустрічається у людей, які опираються змінам в житті. Змусьте себе розслабитися і приймати все належним чином. Ідіть на компроміси з собою і не бійтеся того, що буде завтра.

7. Біль в руках

Біль в руках свідчить про те, що вам пора переглянути людей зі свого близького оточення.Можливо, ви й самі того не підозрюєте, але деякі ваші друзі і колеги буквально «висмоктують» з вас життя своїми скаргами та проханнями. Саме такі токсичні соціальні зв’язки отруюють ваше життя і воно здається вам несправедливим.

8. Болі в стегнах

Періодичні болі в стегнах свідчать про те, що ви боїтеся майбутнього і того що вас чекає. Це може бути переїзд, або зміна місця праці. Не тікайте від цього, а йдіть на зустріч зі сміливо піднятою головою. Візьміть себе в руки, адже нічого жахливого не трапилося. 

9. Біль в колінах

Егоїстичні та амбіційні люди страждають на болі в колінах. Саме ці особистості прагнуть контролювати все навколо, адже їм здається, що ніхто не зробить роботу краще за них. Витратьте якусь частину свого часу на участь в чому-небудь на добровільних засадах. Спробуйте волонтерську діяльність, наприклад.

Не забувайте, що болі можуть бути спричинені реальними хворобами. Тому, щоб виключити таку ймовірність, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

У вас колись виникали ці типи болю? Як ви гадаєте, вони можуть бути пов’язані з вашим психологічним станом? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector