9 звичок щасливих людей згідно з Джеймсоном Скоттом

Щастя ні на кого не падає з неба.

Ви ніколи не задумувались, чому комусь для щастя достатньо посмішки коханої людини, а комусь і мільйона доларів мало. Кожен досягає щастя по-своєму, проте існують кілька загальних принципів, якими керуються у своєму житті щасливі люди в усі часи.

Я недавно прочитала книгу «9 звичок щасливих людей» Джеймсона Л. Скотта і хочу підсумувати те, про що там йдеться.

Пошепки

Отже, щасливі люди:

  • Взаємодіють з іншими без прагнення здобути похвалу. Вони знають, що щастя вимагає від них бути цілісними особистостями. Такі люди ніколи не прикидаються і не одягають масок — вони прагнуть, щоб світ їх приймав такими, які вони є.
  • Люблять себе. Щасливі люди піклуються про себе, здобувають нові знання й розширюють свій кругозір. Вони знають свій потенціал і намагаються використовувати його по максимуму, адже життя таке коротке.
  • Приймають обставини та слідують за своїми бажаннями. Ці люди знають різницю між конформізмом і прийняттям й постійно працюють над собою, цінують життя і користуються всіма його перевагами.
  • Живуть сьогоденням. Це одна з найважливіших умов, як бути щасливим. Потрібно жити сьогодні, не зациклюючись на минуле і майбутнє.
  • Роблять речі, які їх лякають, і домагаються бажаного. Для досягнення цілей, вони використовують будь-які засоби. Страх такі люди вважають лише певною сходинкою, переступивши яку, досягаєш успіху.
  • Вчаться на всьому, що їх оточує. Вони аналізують невдачі, а тому помиляються все рідше і рідше, поки, нарешті, не досягнуть успіху.
  • Відпочивають стільки, скільки їм потрібно. Вони сплять по 6-8 годин щоночі. Якщо ж не виходить поспати достатню кількість годин, то відкладають свої обов’язки в сторону на декілька годин (відключають гаджети та інше), щоб мати час відпочити.
  • Правильно харчуються і займаються спортом. Вони вважають зв’язок з власним тілом основним каналом для їх добробуту. Стежити за своїм здоров’ям — один з секретів успіху.
  • Мають правильну поставу і стежать за диханням. Щасливі люди знають, які типи постави обмежують рух і про що говорять оточуючим. Також вони ретельно стежать за своїм диханням та вивчають нові техніки.

Ви погоджуєтеся з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector