7 речей, які хороші чоловіки ніколи не роблять у стосунках

Кожна жінка заслуговує поваги і це не залежить від віку, професії чи статусу.

І суть тут навіть не в стосунках між жінкою і чоловіком, а це основа спілкування між усіма людьми. Тому, якщо ваш партнер іншої думки, то слід декілька разів подумати перед тим, як розпочинати з ним стосунки. 

1. Хороший чоловік ніколи не підкреслює, що ви повинні в собі підправити.

Чоловік, який вас дійсно кохає, не позволить собі критикувати ваш зовнішній вигляд. Він буде кохати вас такою, як ви є. Дійсно, з часом ми всі змінюємося, і щось може йому не подобатися, але він ніколи не буде робити вам боляче. Ви маєте бути впевнені в собі, а якщо вам постійно доводять, що з вами щось не так – це просто емоційне насильство. 

2. Хороший чоловік ніколи не буде стежити за вами і все “винюхувати”.

Довіра є ключовим моментом усіх здорових стосунків. Хороший чоловік не буде щодня переглядати ваші повідомлення та список телефонних дзвінків. З таким чоловіком не страшно залишити увімкнений ноутбук чи смартфон. Якщо у вас все по-іншому, значить ваш партнер не впевнений у собі і з часом ваші проблеми будуть лише зростати.

Примітка: Це передбачає, що вам нема чого приховувати, і ви ніколи не давали приводу не довіряти вам.

3. Хороший чоловік ніколи не підрізає вам крила.

Ваш чоловік завжди буде підтримувати будь-які ваші починання і ні в якому разі не стане критикувати їх. Навпаки, поряд з ним ви станете розвиватися і у вас з’являться нові амбіції і плани на майбутнє.

4. Хороший чоловік буде по-справжньому цінувати вас і пишатися вами.

Хороший чоловік любить вас і все, що стосується вашого життя. Він знає, що у нього чудова дружина, тому він піклується про вас і завжди говорить про те, що пишається вами. Поруч з ним у вас ніколи не виникне жодних сумнівів щодо того, чи обрали ви собі хорошого партнера. 

Пошепки

5. Хороший чоловік ніколи не змусить вас відчувати себе «запасним аеродромом».

Стосунки – це та гавань, до якої хочеться повертатися після тисячі проблем. Поруч з правильною людиною ми можемо пережити навіть найважчі часи та незгоди. Саме стосунки визначають наш рівень щастя, тому плануючи сім’ю. ми маємо відчувати себе в безпеці. Один для одного ви найважливіше у цьому світі. Але якщо чоловік вас завжди ставить на другий план й у нього в списку пріоритетів після автомобіля і розведення рибок, то ви явно помилилися з вибором. 

6. Хороший чоловік ніколи не змусить вас відчувати себе самотніми.

Стосунки – це команда, коли ви ідете пліч-о-пліч один з одним, допомагаєте один одному і разом працюєте над почуттями та проблемами. Вони повинні покращувати ваше життя, а не ускладнювати. Якщо ваш чоловік не вважає за потрібне докладати зусилля і працювати над стосунками, то прогноз у них – вкрай несприятливий.

7. Хороший чоловік ніколи не зраджує.

В сучасному світі можна часто почути розмови про те, що чоловіки за своєю сутністю зраджують жінкам, адже моногамія суперечить їхній природі. Чоловіки часто самі стверджують, що у їхній генетичній природі просто не закладено прожити все життя лише з одним партером. Жінки, не слухайте ці нісенітниці, адже це все не правда.

І в чоловіків, і в жінок може з’явитися потяг до іншої людини, але він минає так швидко, як і з’являється, якщо не надавати цьому особливого значення. Моногамія – це вибір, особисте рішення людини, яке ми обираємо щодня. Якщо людина дійсно кохає, то це велике почуття не дозволяє їй завдати болю партнеру. А от коли партнер зраджує, то він слабка особистість, яка скоріш за все не поважає вас. 

Тому порада одна: біжіть від такого чоловіка, поки не пізно. Він ніколи не зміниться, а ви заслуговуєте більшого, ніж постійні знущання.

Чи згідні ви з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector