– А чого твоя кохана сама не поїде в Німеччину, не заробить гроші? Звикли на мої єврики жити?

Я працюю в Німеччині на турстичному судні кухаркою. Звісно, як кожна заробітчанка, гроші висилала в Україну рідним. Моєму синові тоді було тільки 15, він навчався у 9 касі. Я вирішила поїхати на роботу, аби дати йому гідне майбутнє, від освіти до даху над головою. 

Чоловік мене давним-давно покинув. І я з Києва поїхала до мами в Сокільники. До заробітків та хата виглядала, як маленький сарайчик. 2 кімнатки, туалет на дворі, замість люстри – звичайна лампочка. 

Звісно, як я ще була в Україні, то якийсь мінімальний ремонт зробила там. Але знаєте, коли ти в Німеччині отримуємо тисячу і більше євро, то вже можеш розгулятися на широку ногу. Найняла майстрів, аби добудували другий та третій поверхи. Хотіла, аби у хаті жило 3 покоління – мама, я, син та невістка з дітками. 

Ремонт у нас зроблений за останнім писком моди. Я привезла з Німеччини багато техніки для кухні та ванни. На задньому дворі зробили таку зону для гостей, аби сиділи на свіжому повітрі та шашлики смажили. 

І от 2 роки тому Олексій одружився та привів наречену до нас жити. І я вам скажу, дівка хвацько почала командувати в хаті. То їй ремонт у кімнаті не подобається і Олексій летить в епіцентр за новими меблями. То конче треба їй плазму з 1 поверху перенести на 3. Моя мама, хоча у літах, але може сама поприбирати, приготувати їсти. А Марина нічого не робить!

Вона мити посуд не хоче, бо манікюр зіпсує. А Олексій купив їй посудомийну машину. То вона так світло намотує, що просто жах!

Літо ще не закінчилося, а невістка встигла відпочити тиждень у Єгипті та тиждень у Болгарії. Звісно, грошики син дає з моєї німецької зарплати. 

Марина його хитрістю бере. Так оченятками покліпає, лагідним голосочком поговорить, ще поцілує. І все, син її слухає, як зачарований.

От і тиждень тому Марина знову вирішила за допомогою Олексія отримати грошенята.

Син до мене зателефонував у Вайбер з важливою пропозицією:

Пошепки

– Мамо, слухай, нам треба на двір басейн поставити.

– Так в чому проблема? Он в епіцентрі стільки тих басейнів розкладних.

– Ні, ми хочемо от саме під накриття зробити і поставити шезлонги.

– А хто це вигадав?

– Ну мамо, чого одразу вигадав. До нас приходять друзі на шашлик і басейн проситься на двір.

– То марина так вирішила? А чого твоя кохана сама не поїде в Німеччину, не заробить гроші на басейн? Ви мою думку запитали?

– Ой, мамо, ну це не тільки для нас, але й для тебе! Що ти вже починаєш? 

Я наперекір відмовилася давати дітям гроші на басейн. Ну вже таке вигадали, що смішно та сумно! Нащо їм той басейн взагалі здався? 

Хоча мій син нормально заробляє, але левова частка бюджету лежить на мені. Певно, треба мені вже з цими заробітками закінчувати та їхати додому. Бо невістка все господарство у свої пазурі заграбастає.

Що Ви можете порадити нашій читачці? Варто залишати Німеччину чи ні? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector