– А хіба ви не хочете жити окремо? – Невістка за мої гроші побудувала двоповерхові хороми, а мене вигнала

Я завжди тішилась, яка ж хазяйновита моєму Микиті дружина дісталася. Син в мене має м’який характер, його завжди треба підштовхувати. А Віра – справжній скарб: моторна, завзята. Вона самотужки весілля організувала, а коли побачила мою ділянку відразу ж вирішила:

 – Таке місце хороше, майже центр, треба будуватися!

 – Підтримую. Зробіть все на свій смак. Лишень мені кімнатку залишіть!

Я на той момент вже шість років в Італії працювала. І дозволила молодим знести мою стару хату і побудувати нову. Ще й пообіцяла гроші на все давати. Це ж лишень плюс, що хтось рідний зробить гарні умови для мене. Старість не за горами. 

Тож я повернулась до роботи й висилала усі гроші невістці. Цілком і повністю довіряла цій дівчині. Вона лишень фото мені надсилала. Ось ми заклали фундамент, а ось таким буде наш дім. Часто невістка радилася зі мною, який колір подобається, яке оздоблення. Я відчувала, що витрачаю гроші не дарма і мою думку враховують, поважають. 

І ось минуло три роки й будівництво завершили. Я вирішила приїхати, так кортіло на власні очі все побачити.

Скажу чесно, будинок мене зовсім не розчарував. Два поверхи ще й горище велике, підвал просторий, шість кімнат, кухня, санвузол. Хороми, що казати.

Та здивувало мене те, що на краю ділянки стояла ще одна невеличка хатинка.

 – А це що, літня кухня?

Пошепки

 – Ну, не зовсім, це гостьовий будинок.

 – Чудова ідея!

 – Але ми будували його для вас. Це сюрприз! Там є все необхідне.

 – Що ви маєте на увазі? Я ж з вами житиму!

 – А хіба ви не хочете окремо? Щоб діти вам не заважали й власна кухня була.

 – Я висилала гроші на великий будинок, а ви мені тепер сарай якийсь пропонуєте? Оце, хитруни.

Все це мене страшенно обурило! Врешті я ще не стара, мені всього 62 роки, хочу насолоджуватися життя, а не доживати віку в маленькій халупі. Запропонувала синові переїхати з невісткою в гостьовий будинок, а я житиму в великому. Щастя, що документи всі на мене оформлені. Молоді страшенно образились. Невістка сказала, що знати мене не хоче.

І що ви мені порадите робити в даній ситуації? Невже я маю поступитися?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector