– А нащо нам купувати квартиру? В мене є ідея! – Невістка вкрай знахабніла, таке вигадала, усіх шокувала

Коли Ігор привів до нас Настю – я відразу зрозуміла, ця дівка його вже не відпустить. Він цікавий хлопець з інтелігентної родини, а вона – сільська Хвеська. Вже під час першої вечері моя майбутня невістка почала роздивлятись квартиру і взагалі поводилась далеко не скромно.

 – Сину, а ти впевнений, що тобі така дружина потрібна? Вона ж усім буде командувати!

 – Та мені саме це й подобається в ній!

Що казати, Ігор зовсім не лідер. Та мені було прикро, що не він буде головою в сім’ї. 

Вони все ж одружились, винайняли квартиру. Та Настя страшенно тиснула на сина, аби більше заробляв. Хотіла гарно жити, купувати дорогий одяг, назбирати на автівку.

І з часом вони стали досить заможними. Щороку відпочивали на морі, Настя регулярно відвідувала салони краси й мала чудовий вигляд. А коли вона народила, вимагала, аби дитині купували все найкраще. 

Одного разу подруга запропонувала мені забрати візочок для дитини. Її онука вже виросла, а він залишився в чудовому стані. Я щаслива, привезла візочок до Ігоря. Настя, коли його побачила, аж підскочила:

 – Що це за мотлох?

 – Чому? Гарний візочок. Інна поганий би не купляла.

Пошепки

 – І що, ви хочете, аби я сюди свою дитину поклала? Заберіть це геть. А хочете допомогти – спитайте. Я обрала модель візка за 20 тисяч гривень, буду замовляти.

Така позиція мене вкрай розчарувала. Я забрала візок і пішла геть. Більше й не намагалась допомогти.

Згодом в Ігоря вже дві дитини народилось. Він працював мало не цілодобово. Та була одна проблема – вони досі не мали квартири. Думали взяти іпотеку, та через війну довелось від цієї ідеї відмовитися. А одного разу, коли молоді приїхали до нас на вечерю, Настя заявила:

 – В мене є чудова ідея. Ви переїжджайте в село до батьків, а ми будемо тут жити. Зекономимо суттєво.

 – Ти що? Ми не хочемо в селі жити, це далеко. Та й хата в жахливому стані.

 – Поступово все зробите, ми допоможемо.

Та я знала. ніхто нам допомагати не буде. А скоро зима, треба готуватися, дрова купувати. В нашому віці такі зміни зовсім недоречні. Намагалась пояснити усе це синові, та він цілком і повністю підтримує дружину. З острахом думаю, що вона налаштує його проти нас і ми втратимо зв’язок із сином і онуками.

Як краще вчинити? Поступитися й переїхати?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector