– А не зажирно вам аж цілий будинок? Ділимо порівну! – верещала моя сестра

Коли наша бабуся з віком почала слабшати, у нашій родині постало питання, хто переїде в село аби доглядати за нею. Так склалось, що батьки не могли, адже тільки добре влаштувались й змінювати місце проживання не планували. Моя молодша сестра Олена вийшла заміж і їй хотілося трохи пожити з чоловіком удвох. А я на той час була у декретній відпустці. Тому порадившись з чоловіком, ми вирішили, що не залишимо бабусю напризволяще й переїдемо у село. 

Євген був не проти переїзду, оскільки з села на роботу дуже навіть зручно добиратися, всього 20 хвилин автівкою. Єдине, що умови для проживання з маленькою Анастасією були не найкращими. Маючи деякі заощадження, ми прийняли рішення,  зробити в хаті ремонт, аби було комфортно усім. Наша бабця, якій майже 90, завжди допомагала з донькою, приглядала за правнучкою, інколи ще й колискову їй співала. Одним словом добре нам було з нею. Однак через 2 роки старенька померла. І тут приїхали клоуни й почався цирк! Мої родичі почали справжнісіньке змагання за бабусин будинок. Приїхали на село і давай ділити спадок. Тоді мій чоловік не стримався і сказав:

– Ніхто нічого ділити не буде!

– Чому це? — запитав чоловік сестри.

– Бо це наш з Софією будинок. Ми тут зробили ремонт і живемо вже декілька років. 

Пошепки

– А не зажирно як на двох людей з однією дитиною аж цілий будинок? Я вважаю, це несправедливо! У нас он двоє дітей і ми тулимось у двокімнатній — обізвалась Олена. 

– То зараз усім вистарчає сміливості говорити про несправедливість, а тоді коли старенькій бабусі потрібна була допомога, то ніхто не наважився переїхати у розвалюху, лише ми пожаліли її! — обурювався Євген.

– Ну ще побачимо, кого записала баба у свій заповіт! — відповідав швагро.

Дочекавшись виголосу заповіту слова чоловіка тільки підтвердились, адже ми тепер є повноправними власниками хати. Сестра надулась, не спілкується зі мною. Але чим я завинила? Батьки також мали б мені ще подякувати, а вони вважають, що маю поділитись з сестрою. Що думаєте ви стосовно цього? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector