– А чому в холодильнику пусто?! – Поки ти не будеш старанно виконувати свої подружні обов’язки – їжі не отримаєш!

Отже, почала я жити з хлопцем. З’їжджатися не сильно хотіла, але вийшло так, що мені довелося шукати нове орендоване житло. Олексій, дуже наполягав, щоб я переїхала до нього. Мовляв, я його і не люблю зовсім, раз мені простіше у чужих людей жити, ніж з ним. 

Закохана я була сильно, тому повелася на вмовляння. Тим більше в той час в голові ще було повно вінегрету на тему того, що не завжди потрібно робити, як тобі зручніше, а треба так, як краще для відносин, що саме жінка повинна йти на компроміс, бо жіноча психіка більш гнучка. Загалом, погодилася. І дарма. Перший час Олексій постійно стріляв гроші у батька. А сам шукав роботу, тому що з минулої пішов ще коли ми не жили разом.

Ось перша моя помилка. Треба було сказати, що поки він без роботи, ні про яке спільне життя не може бути й мови. Але я судила по собі. Я ніколи не сиділа без роботи довше місяця і не жила коштом батьків з двадцяти років. Ось і думала, що він з дня на день цю проблему вирішить. Потім сталася надзвичайна ситуація, грошовий струмочок з боку люблячого татка, який щиро вважав нормою, що здоровий мужик не працює, припинився – батько захворів.

Олексій перші дні активніше бігав по співбесідах, а потім яскраво розписував мені, як його туди не беруть і взагалі він нікому не потрібен бідний-нещасний. Потім просто десь бовтався, навіть не переймаючись придумати казку про співбесіду. Ось знову ж – ноги в руки і бігом від такого в перший же тиждень. Але нііі, щось там чекала.

Але добре хоч вистачило розуму не вкладатися фінансово. Поруч з моєю роботою була їдальня, тому обідала я і так частенько там. Зрозумівши, що заробляти хоча б на продукти Олексій і не думає, я повністю перейшла на обіди в їдальні. Снідати і вечеряти почала теж на роботі, тим більше ну що там дівчині вагою в 50 кг треба? Вранці кава з якою-небудь булочкою або сирком, ввечері теж типу того чи пара бутербродів (холодильники зараз майже скрізь в офісах є).

Пошепки

Олексій дуже дивувався перші дні. Заглядав в холодильник, щось там знайти намагався, напевно. Потім акуратно натякнув, що їсти немає. Я так само акуратно натякнула, що і купувати нема на що. Чесно – навіть не вникала, чим він там харчувався. Все ж зайнялася пошуками орендованого житла, куди планувала з’їхати. Якщо повага до партнера втрачається (а як такого можна поважати?), то навіщо жити разом? Правда потім ситуація налагодилася.

Не знаю, якими вже нелюдськими зусиллями волі, але Олексій випхав себе, красивого на роботу, де протримався аж кілька місяців. За фактом, стільки ж тривала і агонія наших відносин. Але я досі вважаю, що в тій ситуації це був єдиний розумний вихід (не враховуючи, що найрозумнішим було взагалі з цією людиною не зв’язуватися).

І коли я чую, як жінка заробляє, а чоловік, прикриваючись аргументами, що «там мало платять / важко / далеко їздити / не для того мама ягідку ростила» лежить на дивані, я не розумію сенсу фінансових витрат. Не розумію і все тут. Немає у мене грошей тебе утримувати, крапка.

У холодильнику миша повісилася. Ні, сама я їсти не хочу, поїла на роботі. Могла б купити на двох? З чого? Моєї зарплати тільки на мене вистачає і то ледве-ледве (навіть якщо це не так). А взагалі, звичайно, від таких треба йти. А оптимально – з такими не зв’язуватися. Не морочитися, не сподіватися, що «він зміниться». 

Життя одне і витрачати його на цього неробу – навіщо?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector