А що? Я для нього “зручна жінка”. Самотня, без претензій, живу недалеко від нього

Одного разу я познайомилася з чоловіком прямісінько в автобусі, коли поверталася додому з роботи. 

Сергію було приблизно 40-45 років, симпатичний та приємний чоловік. З його розмови я зрозуміла, що він має своє власне авто, але воно зараз на ремонті. Цей факт мені дійсно порадував, значить, заробляє досить добре. Але ось на питання, які стосуються шлюбу, взагалі волів не відповідати.

Я подумки вирішила для себе, що ще точно буду мати час, щоб все випитати у свого нового кавалера. Вже після першого побачення, яке відбулося на нейтральній території, я вирішила запросити його до себе додому на вечерю.

Але, на моє перше запрошення я отримала відмову.

Зате наступного тижня він сам зателефонував і прийшов до мене з великим букетом квітів, тортом і шампанським.

Але як тільки він пройшов на кухню, то одразу промовив фразу: “досить скромно, але зі смаком”.

От мені цікаво, а що він мені скаже на мою ванну? Не маю уявлення, що він хотів побачити у мене в квартирі. Я живу одна, зарплата у мене не висока.

Зараз я не можу зробити дорогий ремонт, тим більше мені дуже затишно та комфортно. Вся необхідна техніка у мене є.

Велика частина грошей йде на підтримання своєї краси. Я самотня жінка, тому дуже хочу виглядати гарно.

Пошепки

Коли він зайшов у ванну кімнату, щоб помити руки, я зовсім опустила руки, чекала на нове невдоволення.

Настрій одразу пропав у обох. Я відчувала, що йому взагалі не сподобалася моя квартира.

Коли ж Сергій поспішив додому, він мене поцілував та запропонував зустрітися на наступному тижні. Після цього я прекрасно усвідомила, що він одружений. Йому не сподобався мій інтер’єр, але місце розташування квартири підходило. Скоріш за все, він просто жив неподалік від мене.

А що? Я для нього “зручна жінка”. Самотня, без претензій, живу недалеко від нього. Ні для кого не секрет, що чоловіки бувають ледачими.

Коли ж він мені зателефонував наступного разу, то я йому повідомила, що у мене поламався кран і потрібно його замінити. Сергій обіцяв виправити ситуацію. Але прийшов до мене без нового крана, на жаль.

Сергій мені почав розповідати, що якшо не вистачає зарплати, то можна купувати речі в кредит. Я не відразу зрозуміла, навіщо він мені це все розповідає. Можливо, хоче щоб і я так почала робити?

Я намагалася підтримувати розмову з ним, але наше спілкування не склалося. Класно чоловік захотів влаштуватися, вибрав для себе спокійний та тихий варіант.

Це була наша остання зустріч.

Тепер мене почали мучити сумніви. На що витрачати свою зарплату – на зовнішній вигляд, ремонт в квартирі чи на подорожі?

А що б ви порадили жінці в даній ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector