– А що ж ми бабі на день народження подаруємо? – питалася жінка чоловіка. Його відповідь довела мене до сліз…

Ми живемо в такий час, коли в добро просто перестаєш вірити. Усі люди якісь злі, жадібні… Але недавно сталось зі мною таке, від чого я й досі посміхаюся! Пару днів тому я перед роботою забігла на каву. Ритуал у мене такий, нічого з собою зробити не можу.

За сусіднім столиком сиділа пара. Уже не підлітки, але ще й не дуже старі чоловік із жінкою. Вони теж пили каву, їли десерти… І говорили про подарунки. Наскільки я розчула, у чиєїсь бабусі наближався ювілей. І вони активно сперечалися, який же краще подарунок для неї підготувати. 

– Ти що, не знаєш, як баба Люба любить солодощі? – відстоював свою думку чоловік. – Давай замовимо їй набір еклерів з різними начинками!

– Які еклери? – сперечалася з ним жінка. – Треба дарувати гроші. Це ж універсальна штука!

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

– Еге, таке ти вигадала. Вона візьме та роздасть ті гроші. То дітям, то внукам. І що ж їй лишиться? Не більше, ніж від еклерів!

– То ж вона живе тими внуками. Як їй радість принесе, якщо вона гроші їм віддасть, то ради Бога. Ми ж їй подарунок робимо. А вже там хай сама вирішує, що їй з ним робити. 

– Та я тобі кажу, що еклерам вона зрадіє більше! А ще як хризантем купимо, то взагалі буде шик!

Так я заслухалася, що вже й на роботу запізнювалась, мусила бігти. Цілий день мені не давало спокою: що ж вони таки вирішили дарувати? Вам може здаватися, що в цій історії немає нічого незвичного. Але я й не згадаю, коли востаннє бачила, аби люди так переживали за подарунок для бабусі! Це ж настільки треба бути близькими… Яка це в наш час рідкість. Що б вони там не обрали, але в одному я впевнена точно: ця людина – неймовірна щаслива! Бо в неї є такі діти…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector