– А скільки ви на двох заробляєте, свати? Треба ж знати, кого собі в родичі береш, правда? – сміялася мати Олексія. Глянула я на своїх батьків, а вони аж почервоніли. Тоді я й зрозуміла, що не буде в мене ніякого весілля

Мої батьки дуже зраділи, коли я повідомила їм довгоочікувану новину: мене покликали заміж, я погодилася. Давай же вони метушитися, весілля планувати, гостей звати… Та я їх швидко зупинила. Матір і батька свого нареченого я на той момент ще не знала. І для мене було вкрай важливо, аби ми всі познайомилися ще до весілля. 

Хто б міг подумати, що таке рішення врятує мене від великої біди…

Ми з Олексієм, майбутнім моїм чоловіком, домовилися про велику родинну зустріч. Тому я взяла своїх батьків та й пішли ми всі до майбутніх родичів у гості. Я боялася, що ми весь вечір просидимо мовчки, бо таки ж ніхто нікого не знає… Але все у свої руки взяла свекруха. 

– А чого це ви овочів не їсте? – причепилася вона до мого батька. – Чи, може, ви таким не харчуєтеся? А що ж ви їсте: м’ясо, фастфуд всякий? Від нього ж стільки болячок! А як вас зі здоров’ям, до речі? Якісь спадкові хвороби є?

Тато дивився на мене, я – на нього. Ніхто не розумів, що відбувається. А Олексій мовчки собі їв, наче він таке щодня бачить. 

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– А відпочивати ви їздите? А куди, за кордон? А як часто? А одяг ви де купуєте? Сподіваюся, не на ринку якомусь… Бо там такий контингент… Самі розумієте. Що я ще хотіла запитати… Ой, точно! А скільки ви на двох заробляєте, свати? Треба ж знати, кого собі в родичі береш, правда? – сміялася мати Олексія.

Пошепки

Мені ж на той момент стало вже зовсім не смішно! Я не могла зрозуміти, що це за концерт і чого я повинна його терпіти. Наречений мій слухняно сидів у своєї матері під боком, поки вона нам цей допит влаштовувала. І навіть рота ні разу не відкрив, аби сказати, що вона вже межу переходить!

Я до останнього терпіла все, а тоді просто мовчки встала з-за столу. Батьки зробили так само. 

– Чого це ви? Куди це ви зібралися? – заторохтіла хазяйка будинку. – Ще ж торт!

– Дякую, але не треба, – сказала я їй. – Ні торта, ні сина вашого, ні шлюбу оцього не треба. Ми ж вам не товар якийсь, аби ви нам в рота заглядали та гроші наші рахували. Шукайте собі іншу невістку.

Батьки від такого прийому були в шоці. Та і я теж. Вони хоч і хотіли, аби я вже собі знайшла когось, але ж видихнули, коли з того дому вилетіла. 

Як ви думаєте, нормально отаке влаштовувати перед весіллям? Чи так то вже було занадто? Бо я оце скільки живу, а такого ще не бачила. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector