– А ти впевнена, що Михайло на роботі? Не можна так довіряти! – Мама переконує мене в невірності чоловіка. Та я їй не вірю

Вдруге я завагітніла, коли синочку сповнився всього рочок. Я не була до цього готова, але вирішила, що впораюсь. Мій чоловік Михайло дуже серйозна людина, в компанії великій працює, гарно заробляє. Та його увесь час вдома нема. Того мені й довелося перед пологами попросити маму, аби приїхала.

Моя мама проста сільська людина. Їй Михайло ніколи не подобався. 

 – Ти не могла знайти нормального працьовитого хлопця, нащо тобі цей пихатий у костюмі?

 – Ти нічого не розумієш, з ним я почуваюсь, наче за стіною.

Тож я все ж вийшла за Михайла. Він завжди хотів жінку, котра буде гарною господинею, підтримуватиме затишок у домі. А я з дому усього навчена, тож ця роль мені подобалась. Чоловік дуже хотів дітей, тож ми не стали зволікати. Я народила синочка. А вже за рік знову завагітніла. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мені було вкрай важко, токсикоз, втома, а на руках мала дитина. Тож перед пологами я пішла на відчайдушний крок. Зателефонувала мамі та попросила приїхати на кілька місяців. Якби ж я тоді знала, що буде далі.

Пошепки

Після приїзду мами все наче було добре. А тоді вона почала вишукувати недоліки мого чоловіка. То він надто непривітний до неї, не гарно подякував мені за вечерю, або ж недостатньо часу сидів з сином. А за місяць вона заявила:

 – Ти помітила, що Михайло увесь час затримується на роботі?

 – Він багато працює. Йому важко. Хоче, аби ми мали все необхідне.

 – Дарма ти йому так довіряєш! Чоловіки такого статусу навмисно знаходять простеньких жінок. Аби ті народжували та дома сиділи. Самі ж красунь в ресторани водять.

Мене обурили слова мами, та ця розмова наштовхнула на думки. Із самого початку наших стосунків Михайло наголосив, що йому не потрібна модель з обкладинки, що шукає матір для своїх дітей. А згодом і справді перестав мені приділяти увагу. Я вже зовсім не почуваюсь коханою.

Мама радить простежити за чоловіком, та я не знаю, чи це правильно. А ви як гадаєте?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector