А Ви уже вирішили в якому кольорі одягу зустрічати Новий рік 2021?

Наступний 2021 рік буде роком Металевого Бика за Східним календарем. Тут важливу увагу слід приділити одягу, в якому ви будете зустрічати Новий рік, адже це може привернути удачу до вашого життя.  

Хто покровитель 2021 року

Бик принесе нам великі та різкі зміни, але цей тотем володіє потужною та неприборканою енергією. Тому фахівці стверджують, що зустрічати Новий рік краще в спокійних тонах, щоб не розізлити цього звіра. Пощастило, що стихія цього року Метал, який буде стримувати імпульсивні пориви Бика.

Також на наступний рік буде впливати не лише одяг, в якому ви його зустрінете, а й емоційний стан.

Які кольори найбільш вдалі

Найкраще зустрічати 2021 рік в наступній кольоровій гамі: 

  • білий;
  • сріблястий;
  • сірий;
  • кремовий.

Додавайте в образи сяйва – аксесуари, паєтки, блиск. Білий, сірий та сріблястий кольори символізують Метал, тому найкраще обирати ці відтінки. 

Якщо ви хочете, щоб наступний рік приніс вам більше веселощів та нові знайомства, обирайте білий колір.

Сірий колір слід обирати людям, які не планують яскраво святкувати Новий рік. На корпоративи та святкові вечірки обирайте срібні прикраси та срібний одяг.

Можете звернути ще увагу на чорний колір

Цей одяг можуть обирати  ті люди, які хочуть залишити весь смуток та негатив в попередньому році. Так ви очистите свою ауру й увійдете в 2021 рік новими та натхненними.

Зелений або жовтий колір

Якщо ви хочете обирати цікавіші варіанти, то зверніть свою увагу на спокійний смарагдовий колір. Саме він наповнить енергією та силою вас на наступний рік, а ще подарує більше впевненості в собі. 

Жовтий відтінок допоможе збалансувати емоції та отримати духовний спокій. 

ВАЖЛИВО! Ні в якому разі не використовуйте червоний колір, саме він буде дратувати Бика! Також не можна обирати червоне золото та такі камені, як сапфіри та гранати.

Ми вам бажаємо бути щасливими в 2021 році!

Чи слідуєте Ви порадам щодо вибору одягу на святкування Нового року?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector