– А ви впевнені, що це моя дитина? Перевірте ще раз! Моя донька має бути гарною і милою, а ця зовсім не така!

Ольга була щасливою, коли побачила дві смужки на тесті. От цього дня вона народила двійню: донечку і сина. Однак раптово для всіх прийняла жахливе рішення…

Вона була нормальною майбутньою мамою, нічим не відрізнялася від інших вагітних жінок. Лікарі з самого початку знали, що Ольга має народити двійню, тому вирішили потримати її під наглядом останній тиждень, щоб уникнути будь-яких ускладнень.

Ось і прийшов цей довгоочікуваний день. У неї почалися перейми. Вранці вона народила своїх діточок, міцних та здорових. Однак на щоці у дівчинки була родима пляма. Довго розглядала цю пляму Ольга, темну, велику. Не могла на неї дивитися і віддала немовля медсестрі.

В її руки дали сина, дивиться – гарний хлопчик. Обняла і ніжно поцілувала.

Лікарі помітили, що вона поводить себе дивно. Через кілька хвилин цей факт підтвердився: Ольга написала відмову від своєї щойно народженої дочки. Уявляєте?

Пошепки

Пояснювала свою поведінку тим, нібито все одно чоловіка немає, хоч би син мав таку пляму, а вона – дівчинка. В дорослому віці всі пальцем будуть на неї показувати, і їй попадеться, соромно ж …

Лікарі були в шоці. Вони бачили і чули багато чого, але тільки не таке … Вони намагалися вмовити матір не робити таку фатальну помилку, але марно.

На наступний день в лікарню приїхав дядько дівчинки і його дружина. Вони повідомили, що хочуть усиновити дитину.

Слава Богу, світ не без добрих людей!

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector