– А звідки в тебе ключ? – А ти проти? Я все збагнув, хочу повернутись! – Я застала колишнього на своїй кухні. Нахабно жер мої голубці

Того дня я поверталась з роботи страшенно стомлена. Ледве на ногах стояла після нічної зміни. Працюю на швидкій, робота стресова і важка, тому понад усе хочу вдома просто спокійно відпочити. 

І ось я заходжу, знімаю туфлі й розумію, що в моїй квартирі хтось є. Вже думала тікати й кликати по допомогу. Та раптом почула знайомий голос. На моїй кухні сидів колишній Костя і наминав просто з казана мої голубці. Я не витримала?

 – Віра, це я!

 – А що ти тут робиш? Де ключа взяв?

 – Залишив собі. А ти проти.

  – Звичайно! Віддай ключ і йди собі.

 – Та зажди, зараз доїм. Так скучив за смачненьким.

 – Невже нова дружина не готує.

 – В неї так не виходить. І взагалі, послухай, я ж цього всього не хотів, це помилка! Можна я повернусь?

 – Чи ти здурів? Ти свій вибір зробив!

Я не мала наміру пробачати Костю. Ми жили в шлюбі сім років, все добре було. Я мріяла про дітей, а він все вмовляв ще трохи зачекати. А тоді я раптом дізналася, що інша від нього вагітна. От тобі й новина. Чоловік пішов від мене, а тоді ще й за квартиру судився. Хоча гроші на неї дала моя мама. Довелося виплатити йому 5 тисяч доларів, які він начеб-то витратив на ремонт і заміну вікон. І як він після цього всього думав повернутись?

Чесно кажучи, я й не уявляла, що Костя такий нахабний. Та після того вечора він приходив до мене мало не щодня. І не думав ключа повертати. Сидів на кухні, їв мої харчі й скаржився на життя.

Врешті я не витримала й покликала майстра, аби замінив замок. Майстер Микола все зробив швидко і якісно. На знак подяки я вирішила його пригостити пирогом з чаєм. І тут раптом у двері почали стукати. Я відчинила.

 – Ти що замок замінила? – це був Костя.

 – Ну, ти ж інакше не розумієш.

 – А що це за чоловік в тебе? Знайшла собі вже іншого? І не соромно!

Пошепки

Тут Микола встав, а він чоловік високий з широкими плечима і грубим голосом сказав:

 – Ви тут небажаний гість! Йдіть по-доброму!

 – Нічого собі! Це моя квартира і дружина!

Микола силою випхав мого колишнього. Мені так соромно було через поведінку Кості. Та я подякувала майстру і він пішов.

Далі життя повернулось у своє річище. Та минуло три дні, я повернулась з роботи й дивилась новини. Раптом у двері знову постукали. 

“Ну, невже Костя? Та скільки ж можна!” – думала я.

Відчинила й очам своїм не повірила. На порозі стояв Микола з великим букетом.

 – Я все думав про вас! Поїхали на вечерю!

Він був гарно вдягнений, такий статний і цікавий. Мене здивувало, що звичайний майстер приїхав на гарній автівці та відвіз мене в дорогий ресторан. Ми чудово поспілкувалися. Дуже давно я не почувалась так. З того вечора ми почали зустрічатись. 

Минуло три місяці. Я нарешті почувалась щасливою. Одного дня Микола запропонував:

 – А поїхали за місто, хочу щось тобі показати.

Я погодилась, люблю природу. Ми під’їхали до гарного нового будинку. Було видно, що його щойно збудували, все зроблено дуже якісно. А у дворі ще й невеличке озерце, просто казка.

 – Цей дім я побудував для себе, аби в нього привезти свою дружину. Ти житимеш тут зі мною?

Він став на одне коліно і зробив пропозицію. Я погодилась. А згодом дізналась, що поруч живе мама Миколи. Виявилось, що вона прекрасна, добра людина. Скоро наше весілля, ми вирішили обмежитися лише вінчанням. Не ті часи, аби гуляти. А про колишнього я хочу назавжди забути. Хоча він і продовжує мені телефонувати.

А ви спілкуєтесь з колишніми? Вважаєте можна пробачити зраду?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector