Якщо ви побачили квадратні хвилі у водоймі, тримайтеся від них подалі

Море не даремно називають найбільш загадковою стихією. Воно таїть в собі багато загадок, які не завжди можна розгадати. Наприклад, в морі є одне чарівне явище, яке дуже небезпечне. Про нього рідко говорять, тому багато хто не знає про те, що так буває.

Це явище називається «квадратні хвилі». Такі хвилі виглядають як величезні квадрати, при погляді зверху схожі на шахову дошку на воді.

Квадратні хвилі мають логічне пояснення, справа в тому, що хвилі рухаються в різних напрямках, в залежності від вітру. Тобто спочатку вітер дув в одному напрямку, потім поміняв його, наприклад, при проходженні через холодний фронт. Після чого виходить що утворилися «нові» хвилі і перетинаються зі «старими». Це особливий, унікальний момент, можна навіть сказати – диво природи!

Але настільки чудове явище дуже небезпечно – для кораблів, човнів і людей. Через те, що хвилі йдуть з різних напрямків, до них набагато складніше пристосуватися, тому квадратні хвилі нерідко стають причиною аварії корабля.

Якщо навіть для кораблів вони небезпечні, уявіть, що станеться з маленьким човником. Купатися в цей момент так само заборонено. У цей момент в морі виникають сильні течії, і навіть досвідчені плавці можуть не впоратися з ними.

А тому, якщо ви стали свідком такого прекрасного природного явища, просто знайдіть зручне місце на безпечній відстані від моря. Так ви зможете без шкоди для життя і здоров’я поспостерігати за появою квадратних хвиль!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector