Або невісточка погоджується на мої умови, або нехай йде лісом!

Ми з чоловіком виховуємо двох дітей. Катруся цього року закінчує школу, а Андрій хоче одружуватись. Дякувати Богу, ми не бідуємо й маємо, що дати своїм дітям. Оскільки син скоро матиме свою сім’ю,  ми вирішили, що іншу квартиру, яка дісталась мені у спадок від батьків, віддамо йому. Нехай живе молода пара там. Однак те, що заявила невістка мене приголомшило. 

– Ми не будемо там жити! Нехай Андрій орендує квартиру. — сказала Олеся.

– Не зрозуміла, чому? — запитувала я.

– Ви серйозно? Пропонуєте нам жити в тій старомодній квартирі?

Пошепки

– Ну якщо вам так дуже не подобається вигляд, то можете зробити косметичний ремонт і жити.

– Е ні, витрачати гроші на ремонт у квартирі, яка навіть не належить мені, я не буду!

А нещодавно зателефонувала мама Олесі й сказала, щоб було чесно, треба мені переписати хату на обох. Щоб якісь люди керували мною та казали мені, на кого я маю переписувати свою квартиру? Такого не буде! А може вони якісь аферисти? Переписавши на неї частину, потім захоче розлучитись та присвоїть квартиру моїх батьків. Ще й Андрій не слухає мене, а цю Олесю. Тепер він шукає орендовану квартиру, ну й нехай! Я хотіла як краще, але нехай роблять собі, що хочуть, бо я не поступлюся. Або вони переїжджають у квартиру, яку я від щирого серця їм пропоную та не просять мене ні про що, або втрачають таку можливість. Як ви вважаєте, чи доцільна така моя впертість в даній ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector