Аби й зараз було більше таких вчителів – у дитячих головах був би порядок! А то понабирають усіх підряд, а ти тоді мучайся

Кажуть, що вчителем треба ставати тільки за покликом серця. І якщо раніше я думала, що це все просто пусті слова, то тепер розумію – то все чиста правда.

Коли я навчалась у сьомому класі, до нас з іншої школи перевели трохи дивну дівчинку. Ну, як дивну… Тоді вона такою здавалась.

Доля в неї видалась дуже непроста: батька чи то вбили, чи то він сам – не пам’ятаю вже зараз. А мати те горе пережити не змогла, та й почала заливатися щодня до відключки. Ясно, що ні грошей, ні дому нормального в них не було. Переїжджали постійно туди, куди життя несло.

Яна була наче й непогана, як на неї глянути. Але старий одяг та очі, які завжди на мокрому місті були, зробили свою справу. Почали наші хлопці її так цькувати, що аж до сліз доводили.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

У нашому ж класі бідних дітей ніколи не було, у всіх батьки на хороших посадах, не звикли ми таку картинку бачити.

Не знаю точно, скільки все це тривало. Але знаю одне: наш класний керівник зауважень нам не робив, не сварив за таку поведінку.

Пошепки

А тоді Ольга Дмитрівна залишила нас усіх після уроків.

– Знаєте, любі мої… Хочу з вами поговорити. Ви чули, мабуть, що наша Яна має дуже непросте життя, вона дуже сильна дівчинка. От тільки до мене почали чутки доходити, що її дівчата зі старших класів зачіпають! Можете таке уявити? Як це ви їм дозволили таке робити, ви ж у мене найсильніші, найсправедливіші! Давайте так, щоб ви з цим якось розібралися, – сказала вона нам усім.

І знаєте, що я вам скажу? Після тієї розмови ніхто Яну не зачіпав. На додаток, ще й дружити з нею почали. Ольга Дмитрівна знала, що ми старшокласниць не любимо, бо вони нас малими кликали, ображали словами різними… А ще знала, що перші ми до них ніколи не поліземо. От і знайшла для нас спільного ворога.

Це ж треба знайти таке мудре рішення і без криків вирішити дитячі проблеми!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector