Аби Лідія Іванівна знала, як діти після її смерті спадок ділитимуть, то, мабуть, не спішила б віддавати Богові душу!

Скільки живу, а ніколи не перестану дивуватися: які ж на світі є цікаві люди. 

Он недавно померла моя сусідка, Лідія Іванівна. Вона вже у віці була, хворіла часто. Словом, ніхто не здивувався, коли одного ранку вона просто не прокинулася. 

Але про те, що пішла Лідія Іванівна у засвіти, все одно гомонів весь наш район. Усі чекали, кому ж дістанеться її чимала двокімнатна квартира. Воно наче й таке, не дуже гарно рахувати гроші чужої людини. Та ще й покійної… Просто ситуація там склалась дуже цікава.

У сусідки цієї двоє дітей: Максим і Людмила. 

Максима в нашому місті знають всі. Та і не тільки в нашому. Він дуже успішний чоловік, має великий будівельний бізнес. І так він “виріс” за останні кілька років, що його фірми є чи не в кожному українському місті. А коли він десь відкриває бізнес – одразу купує там і квартиру. Можете уявити, які там гроші крутяться!

Максим виховує двох дітей. Наскільки я знаю, молодша дівчинка тільки готується до вступу в університет, а другій вже за 25 перевалило. І поки менша гризе граніт науки, друга насолоджується безтурботним життям в Америці. Максим їй там теж якийсь бізнес відкрив, тому вона горя не знає.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

А от у Людмили трохи інакше доля склалась. Завагітніла вона рано. На першому УЗД сказали, що дитинка народиться з вадами, просили погодитися на аборт, аби нікому життя не псувати. І якщо сама Люда була не проти такого рішення, то Лідія Іванівна сказала, що такого гріха  не дозволить. Словом, народила Люда дуже хворе дитя. Дівчинка та ні ходити сама не могла, ні говорити…

Чоловік глянув на те все та й вирішив, що така доля не для нього. Махнув рукою та й пішов. Лишилася Люда з донечкою у його квартирі жити. Оскільки дитині треба був догляд майже цілодобовий, жінка на роботу нормальну влаштуватись не могла. От і шукала всякі підробітки в нас на районі: то підлогу мила, то коробки тягала. Гроші ж то треба! Про аліменти вона навіть і не мріяла. Боялася, що як мову про це заведе, то колишній її ще й з квартири виставить.

Словом, ото така сімейка. І всім же було цікаво, як вони між собою ту квартиру ділитимуть. 

І знаєте, що вони вирішили? Мати квартиру поділила на дві частини. Значить, найкраще буде її здавати, а гроші зароблені ділити на двох! Можете собі таке уявити? Для чоловіка, який бізнес по всьому світу має, ті пару тисяч – все одно, що піщина на пляжі. А для жінки, яка хвору дитину на своїх плечах тягне, то могло б стати справжнім рятунком. 

Але ж ні… Максим і не думає від своєї частини відмовлятися. Любить він, бачте, аби все за законом було… Може я чогось, звісно, і не розумію. Але, як на мене, брат міг би і помогти фінансово, а не своє фе виказувати…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector