Алкоголю не пила, до сигарет і близько не підходила. Тільки спорт, здорове харчування і вітаміни! І що з нею тепер? Лежить в лікарні з важкою хворобою…

“Є в мене один дуже близький друг. І от мама його завжди вірила у користь здорового харчування. Уся їжа в неї була поділена на “хорошу” і “погану”. І не дай же Боже з’їсти щось не те! Алкоголь – теж велике табу. Тільки щоденні фізичні вправи, корисна їжа та активний відпочинок. Вона навіть купу добавок приймала, які їй лікарі виписували. А ще – і дня не було, щоб вона вийшла на вулицю без сонцезахисного крему! Словом, берегла вона своє здоров’я так, як тільки вміла. Зараз їй 76 і вона з усіх сил бореться з раком шкіри, раком кісткового мозку і остеопорозом у важкій стадії…

А от батько мого друга махнув рукою на всі ці правила! Щодня він з’їдав чималу порцію подвійного, якщо не потрійного, бекону, запивав усе солодкою газованою водою чи кавою. Про спорт він, здається, ніколи нічого й не чув! Як і про ті креми від сонця. Щоліта так засмагав, що аж скоринка на ньому хрустіла. З усіх людських спроб пережити смерть він завжди насміхався, даючи собі можливість просто насолоджуватися кожним днем. І от йому вже 81 стукнуло, а лікарі кажуть, що його хоч у космос запускай!

Бо перехитрити життя не можна. Вас завжди знайде те, що вам судилося. У грі зі смертю жодна людина ще не перемогла. То нащо себе в чомусь обмежувати? Засмагайте на сонці, насолоджуйтесь улюбленими стравами, діліться правдою та щирими почуттями! Будьте дивними. Будьте собою. На маски та правила в нас просто немає часу. А як сумніваєтесь – просто згадуйте слова тієї 76-річної жіночки:

Пошепки

«Якби я знала, що моє життя так закінчиться, я б прожила його на повну, насолоджуючись всім, що мені говорили не робити!».

Річард Гір

А як живете ви? Діліться в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector