– Алло, дочечко, приїжджай, будь ласка, я впала. Допоможи мені, сама не справлюся

Працюю я на фірмі, завжди маю багато роботи, а тут трапився день, коли полетіла програма, яка мені просто необхідна, то ж я просто сиділа і чекала, коли все справлять. Тільки зробила чай, як лунає телефонний дзвінок, підіймаю слухавку: 

– Алло, дочечко, приїжджай, будь ласка, я впала. Допоможи мені, сама не справлюся.

Я не розумію, що відбувається, оскільки голос я не впізнала, але не хотілося залишати літню людину без допомоги. Одразу почала детальніше розпитувати, щоб якось допомогти. 

– Що трапилося? Яка саме допомога вам потрібна? Можете назвати адресу?

У відповідь я почула довге мовчання, жінка не одразу зрозуміла, що потрапила не туди, однак повідомила свою адресу. Я попередила шефа, що беру обідню перерву, і й одразу помчала на вказану вулицю. Це було взагалі не далеко від моєї роботи.

Пошепки

Двері квартиру були незамкнені, я переступила поріг квартири й побачила на підлозі стареньку жінку. Вона лежала, спершись на лікті й стогнала від болю. Було зрозуміло, що їй дуже боляче.Першим ділом я викликала швидку допомогу, підіймати її не стала, оскільки боялася, що можу зробити ще гірше. Просто зробила холодний компрес на ногу. 

Бабуся почала голосно плакати, а від цього мені ще більше було її шкода. На щастя, лікарі не забарилися й швидко приїхали. Потім я ще з телефону бабусі зателефонувала її доньці й повідомила, в яку лікарню забирають матір. 

Повернувшись на роботу, я все думала, як там Клавдія Іванівна. Я ще декілька раз навідувала бабусю в лікарні, а згодом її виписали. Зараз в неї все чудово, інколи спілкуюся з її донькою. Мені страшно подумати, що могло б трапитися, якби я поклала слухавку і не поїхала туди….

Хочеться вірити, що, якщо, не дай Бог, звичайно, але і моїм батькам хтось колись так допоможе. Саме доброта робить з нас людей. Чи потрапляли Ви у схожі ситуації?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector